Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palibá

    tag

    válasz stemplar07 #3768 üzenetére

    stemplar07: Rendben, köszönöm a bíztatást, akkor megpróbálom így.
    A zenét szerintem minden ember szereti, én is :) Viszont komoly fejhallgatóm nincs, csupán egy Thomson HED3203 CR/BN. Az eddigi telefonjaimon ezzel hallgattam a zenét, meg voltam elégedve vele, mert nem tűnt jobbnak a MediaMarktban még az 50ezres kategória sem (előző telefonjaimat használva teszteléshez a kiállított fejhallgatókhoz. Többnyire elektronikus zenét hallgatok, de tudom hogy ezeknél leginkább a basszus számít. Viszont a V30-al részletesebbek a zenék, még ezzel a kb 10K-s fejhallgatóval is. Még a trance és progressive house műfajban (is). :)

    turbuczn: A statisztikában a telefon készenléti állapotban, a képernyő a kamera és az android rendszer meg az android operációs rendszer általában a legjelentősebb fogyasztó. Semmi extrém app fogyasztást nem ír sajna. Miután megvettem, még nem laktam be egyből, és akkor is gyorsan merült. :F Újraflashelés lesz.

    OPiiPO: Dobozt sajna nem kaptam hozzá, jófogáson vettem, és csak töltő volt meg kábel (ami nem is eredeti). Szóval nem tudom leolvasni róla egyszerűen a régiókódot.

    dSERiES: Köszi, ha nem is bátran, de megpróbálkozom majd vele :)

    DJ. Ru$y: Értem, rendben, köszönöm a tanácsot!

    [ Szerkesztve ]

    Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

Új hozzászólás Aktív témák