Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz Pokerman #32 üzenetére

    Na végre más is megvédi a Crysist! :D
    Én eddig egyszer vittem végig mindkét részt, nem nevezném magam crysisolónak, de nekem is nagyon tetszett. Persze a Bioshock jobban, de van néha tényleg olyan játék, amiért érdemes hardware-t venni, meg szívni a telepítéssel, driver kereséssel, tuningolással.
    A szimulátorokban nem egyezik a véleményünk, de hát kinek a pap kinek a papné. Nekem a TDU a mai napig az egyik top helyezett az autós gamek között, amivel tényleg rengeteget játszottam. Oké, hogy a Grid is nagyon jó volt, meg az NFS-eket is végigtoltam, de a TDU-ra azt mondom érdemes is megvenni, aki kicsit is szereti az autós játékokat és fog vele tuti 50-60 órát játszani, ha nem többet.
    Kétségtelen, hogy talán az egyik legrosszabb része az egész játékfejlődésnek, hogy a konzolok annyira előtérbe kerültek, hogy a PC már csak az utolsó helyen szerepel a kiírásokban az új játékok platformjainál. (reklámokban, trailereknél)
    Ez sokszor meglátszik a bugosságában is, meg a hardware követelményeknél is. Nálam egyértelmű törést jelentett a GTA4, pedig nem gyenge konfiggal vártam. Nagyon szívenütött, hogy megvettem eredetiben és hát csak nem lehet a csúszkákat maxra tolni, ha nem szeretném, hogy akadozzon. Ekkor határoztam el, hogy okés, még veszek egy 4 magos procit és kész. Ha a jövőben nem lesz elég a 4mag, a 4GB ram és a GTX280, akkor tényleg itt a vége, nem veszek többet eredeti játékot és addig nyomom ezen a konfigon, amíg ki nem purcan, de még simán befigyelhet 1 konzol is.
    Félreértés ne essék, nem szeretném, ha konzolra nem jelennének meg játékok, inkább azt szeretném, ha mindegyik platform igazságosan kapná meg a részét és minőségi árukat tennének le elénk, hogy tényleg érdemes legyen megvenni. :K Ha megnézzük, hogy kb. 1-2 játék miatt zúgolódhatnának a konzolosok, hogy ők azzal nem tudnak játszani, miközben mi PC-sek meg egyre csak nyeljük a békát, akkor talán érthető az álláspontom.
    Azt már én is megértettem, hogy az egy dolog, hogy valakinek nem viszi az éppen aktuális gépe a játékot, akkor van ugye a bibi, hogy kell venni egy erősebb VGA-t vagy gyorsabb procit, de ha meg sem jelenik? Ekkor kell azon elgondolkozni, hogy akkor a PC-t kicsit pihentessük és vegyünk egy konzolt. A gond csak az, hogy melyiket? Ott is dúl az exkluzivítási háború. Ha pl, nagyon szeretnék GOW2-zni, akkor X360 kell, de akkor a GT5 meg kiesett és az összes irányítása közül engem a Wii kenyerezett le leginkább. 3-at viszont nem fogok venni, így a végén megint rosszul járhatok, legalábbis savanyú lesz a szőlő, ha újabb játékok kerülnek terítékre. Meg még ugye ott a TV gond is. A mostani monitoromra lehet csatlakoztatni PS3-at, az fix, de mégis jobb lenne HD-ben nyomni, ha bírja a vas (mert cool optimalizált a játék) akkor vesz az ember HDTV-t aztán rájön, hogy mennyi pénzt beleölt, nincs is ideje ennyi mindenre, szinte tök felesleges volt. :D :Y

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák