Új hozzászólás Aktív témák

  • Pokerman

    csendes tag

    Kezdjük azzal, hogy az írás kiváló gondolatébresztő, nagyon tetszik. Végigolvasva az eddigi hozzászólásokat, úgy látom, mintha a többség lesajnálná a mai játékfelhozatalt, hogy ötlettelen meg miegyéb... Véleményem szerint ez tipikusan a "félig üres vagy félig teli pohár" esete.

    Kétségtelen, hogy rengeteg olyan játék van amit csak a névvel próbálnak eladni, tartalom mögötte nem sok van. Én is megvettem pl. a Medal of Honor: Airborne című EA "remeket", és olyannyira felidegesített, hogy játék közben kitéptem a számítógépből a lemezt és puszta kézzel ripityommá törtem...

    De bármelyik platformot nézzük, mindig vannak játékok, amimet érdemes megvenni, és nem IQnuku Pistikének szólnak. Csak néhány példa a közelmúlt egészen kiváló és HANGULATOS játékaiból (szubjektív!): Bioschock, NFL 08, Simbin szimulátorok (ezúton is köszönet a Simbin-eseknek hogy felélesztették a PC-s autószimulátor műfajt), Crysis (már szinte hallom is hogy eyecandy-zik a többség, de iszonyat munka van a játék mögött, és ez látszik) stb...

Új hozzászólás Aktív témák