Új hozzászólás Aktív témák

  • Glenda

    addikt

    válasz GeryFlash #23 üzenetére

    Schumacher mikor Silverstoneban eltörte a lábát, kihagyott fél évet.

    Amikor a Mercedesnél volt ilyen helycsere, Brawn azt mondta, hogy "ezt nem fogjuk elfelejteni". Itt mi volt? Bármikor összeakadnak ketten, mindig Vettel a hibás. Másrészt. Brawn betiltotta az előzést, nem is volt előzés. Horner betiltotta az előzést (multi21), Vettel megelőzte. Most akkor? Nézd meg Ron Dennis mit csinált a Hungaroringen, amikor Alonso ilyet csinált az időmérőn...

    Vettel középszerű pilóta egy nagyon jó autóban. Amikor szétverte az első vezetőszárnyát angliában, odaadták neki Webberét. Túl van lihegve. Ő meg úgy is viselkedik, mintha a legjobb pilóta lenne. Pedig ilyenből szerintem most 2-3 van. Kimi, Alonso és talán Hamilton. Rosberg is jó, főleg most, hogy látszik Schumacherrel szemben milyen tempót diktált. Mondom ezt úgy, hogy McLaren szurkoló vagyok. Button pedig a hidegvérével szokott futamot nyerni, nem azért, mert olyan jó pilóta lenne. Fegyelmezett, igen. Taktikus, igen. De hiányzik belőle az, ami a másik háromban megvan. Ami megvolt Schumacherben, Sennában.

    Az én véleményem egyébként, hogy Hamilton az új Senna, csak az olyan megmozdulásokért, amit Senna Japánban csinált, Hamiltont 10 évre eltiltanák.

    Massával nincs bajom, de ő nem elsőszámú pilótának való. Ő az a Barrichello kaliber. Vagy Kovalainen, ha már McLaren.

    from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

Új hozzászólás Aktív témák