Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Glenda #18 üzenetére

    Aha. Légy már olyan jó, támaszd már alá, hogy Villeneuve miért lenne jobb mint massa vagy vettel :W
    Utóbbi leendő négyszeres világbajnok. Erre jöhetne az aduász, ,,hogymerjókocsíjavan" csak mondjuk ez ott bukik meg, hogy webbert az esetek 95%ban tönkreveri, másrészt a forma 1 kapujában, a forma BMW-be (ahol köztudottan mindenkinek ugyanolyan autója van) úgy lett világbajnok, hogy 20 futamból 18-at megnyert és a másik kettő pedig dobogós helyezés volt. Mázlista volt akkor is. tény, hogy nem vezet olyan izgalmasan mint Alonso vagy Raikoken, de az, hogy vki nem ismeri el, hogy top pilóta az szimpla ostobaság.

    Massába belerúgni meg igazi balkáni vérre vall, a vak is látja hogy nem ugyanaz a pilóta mint a sérülése előtt volt, tompultak a reflexei. A forma 1-ben kevés olyan ember van, aki emberileg felérne Massához, azok után hogy mennyi balszerencse érte őt még mindig tud kedvvel versenyezni. Nem tagadom, nincs top formában, többször elköveti ugyanazt a hibát, de tud még nagyokat menni és nem egyszer elverte már Fernandot az időmérőn.

    Ezzel szemben felhoztál egy a szaksajtó szerint is hót középszerű versenyzőt, akinek egy évben volt jó autója, és utána semmi kiemelkedőt nem tudott alkotni. Az elmúlt 10 évben utoljára talán Schumachernek sikerült nem top autóval nyerni vb-t (2003, Mclaren és a BMW is jobb volt akkor), szóval hülyeség felhozni egy pilóténál, hogy csak jó autóval tud vb-t nyerni, ellenben a nagy pilóták ismérve az, hogy gyengébb autóval is kéepsek futamot nyerni, lásd Hamilton, Alonso, Button, Rosberg, Raikoken. Villeneuve erre képtelen volt, 3 évig volt versenykéeps csapatnál, első két évében 11 győzelmet összeszedett, aztán amikor nem neki volt a legerősebb autója akkor nem mutatott semmit, következő 9 évében nem is tudott nyerni.

    Afellől meg ne legyen kétséged, hogy Vettelnek sem lesz mindig a legerősebb az autója (igazából csak 2011 és 2012ben volt az, 2010ben a Ferrarival egy szinten voltak, most meg a Lotus csak leheletnyivel gyengébb, míg) és mégis fog futamokat nyerni.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Glenda #21 üzenetére

    Szerintem te félreismered Vettelt, nekem rosberg a kedvencem, és úgy alapvetőeb senkivel nincs bajom (ez az a része amit nem értek a szurkolásnak, miért kell vkit utálni)... Vettel egy fiatal maximalista srác, linkelj vmit ami arra utalna, hogy nagy pofája lenne... Ezeket az összeesküvés elméleteket meg annyira nem bírom, hogy kinek kell mennie, kinek kellett félre állnia Alonso elől? Alonso elől rendszeresen hozzák ki massát (Fernando is faster than you), de régen is volt hogy Trulli vagy éppen Fisichella volt rossz helyen, nevezetesen Alonso előtt. utálom ezeket az összeesküvés elméleteket, de ha te vevő vagy rá akkor ne csak Vettel oldalról érdekeljen.

    Az, hogy vki esett nagyot, és az, hogy kihagy vki fél évet műtét után egész más kategória, 2008-ban meg rohadtul nem volt középszerű versenyző, abban az évben nem csak szerencsésebb hanem jobb is volt mint Räikkönen.

    Egyébként ha öntelt is lenne Vettel (nem az, de ezt majd remélhetőleg több forrással alátámasztod) miért lenne középszerű? Azért mert te nem szereted, akkor ez ekvivalens azzal hogy nem jó versenyző?

    Kopi:
    1.) Én még nem láttam olyan embert, aki Villeneuvre jó pilótaként emlékezne, esetleg az apja Gilles aki egy átlagon felüli versenyzőnek mondható.
    2.) Button a Hondával azért tudott alkotni, 2006-ban versenyt is nyert ha jól emlékszem pont a ringen, és általában mindig megverte az aktuális csapattársát. Villeneuve nem.
    3.) Elírás volt
    4.) Balfék, ez kedves.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Glenda #24 üzenetére

    Vettel középszerű pilóta?Nem bírom a csávót, de innentől kezdve a hozzászólásod értéke egyenlő a nullával.

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Glenda #36 üzenetére

    Szóval egy középszerű pilóta ismérve az, hogy ugyanolyan autókkal szemben, 18 versenyző közül, 20 futamból 18-at megnyer és 2 dobogós helyet hoz. Aztán bekerül az f1be, és 2008ban versenyt nyer egy egyáltalán nem versenyképes autóval? A többi meg már csak történelem ugye... Ha az országban mindenki ilyen középszerű lenne a szakmájában mint Vettel az f1-ben akkor nem lenne itt baj.

    És mondom, nem ő a kedvencem, Rosberget jobban bírom, és bevallom, rohadtul nem szimpatizálok (és akkor finoman fogalmaztam) Hamiltonnal vagy Alonsoval, mégis elismerem hogy nagyon jó pilóták, főleg az utóbbi.
    Amúgy továbbra is kérlek, hogy indokold meg, melyik nyilatkozatából jött le, hogy Vettelnek nagy arca van? Ha valakinek, akkor pont Hamilton az akinek ilyen problémai vannak/voltak.

    Amőgy nem tudom miről beszélsz, a msotani mezőny állati tehetséges, régen ilyen Panisok, Frentzenek, Irvineok voltak, ezeknél egy Di Resta, Sutil, Perez sokkal ügyesebb. Anno egy Coulthard éveket tudott lehúzni top csapatban, most egy nála nem sokkal rosszabb Kovalainen kis csapatokban szenved, mert van nála 10 ügyesebb pilóta.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • gbors

    nagyúr

    válasz Glenda #51 üzenetére

    khmmmmm, igen, volt abban a versenyben némi guilty pleasure :DDD

    a Grosjean-féle büntetést én a hülyeségen kívül nem tudom másra fogni. sorry. az ütközéselkerülős klauzát egész nyugodtan lehetett volna alkalmazni.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák