Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Glenda #21 üzenetére

    Szerintem te félreismered Vettelt, nekem rosberg a kedvencem, és úgy alapvetőeb senkivel nincs bajom (ez az a része amit nem értek a szurkolásnak, miért kell vkit utálni)... Vettel egy fiatal maximalista srác, linkelj vmit ami arra utalna, hogy nagy pofája lenne... Ezeket az összeesküvés elméleteket meg annyira nem bírom, hogy kinek kell mennie, kinek kellett félre állnia Alonso elől? Alonso elől rendszeresen hozzák ki massát (Fernando is faster than you), de régen is volt hogy Trulli vagy éppen Fisichella volt rossz helyen, nevezetesen Alonso előtt. utálom ezeket az összeesküvés elméleteket, de ha te vevő vagy rá akkor ne csak Vettel oldalról érdekeljen.

    Az, hogy vki esett nagyot, és az, hogy kihagy vki fél évet műtét után egész más kategória, 2008-ban meg rohadtul nem volt középszerű versenyző, abban az évben nem csak szerencsésebb hanem jobb is volt mint Räikkönen.

    Egyébként ha öntelt is lenne Vettel (nem az, de ezt majd remélhetőleg több forrással alátámasztod) miért lenne középszerű? Azért mert te nem szereted, akkor ez ekvivalens azzal hogy nem jó versenyző?

    Kopi:
    1.) Én még nem láttam olyan embert, aki Villeneuvre jó pilótaként emlékezne, esetleg az apja Gilles aki egy átlagon felüli versenyzőnek mondható.
    2.) Button a Hondával azért tudott alkotni, 2006-ban versenyt is nyert ha jól emlékszem pont a ringen, és általában mindig megverte az aktuális csapattársát. Villeneuve nem.
    3.) Elírás volt
    4.) Balfék, ez kedves.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák