Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz KAMELOT #95 üzenetére

    "A barbárral a legkönyebb. :D"

    Hát... nekem volt Hell barbárom, és mindenkit stun-ra üvöltött meg felüvöltötte mindent tulajdonságát az égbe... és bár így sok mindent kibírt, lassan haladt (miután Blizzard-ék csúnyán visszavettek a whirl wind erejéből). Aztán volt egy zealerem (holy shiled, fanatism, stb), annak a holy shiled miatt simán maximális blokkja volt, és mivel iszonyú mennyiségű fizikai sebzést tudott kiosztani időegység alatt (zeal + fanatism már elve csúnya, és akkor még a szerelés a támadási sebesség töréspontok megütésére) amiből meg életet szívott, szóval biztonságos is volt és gyorsan is haladt. Holy freezee nem nagyon érdekelt, mert le kell hozzá venni a fanatism-ot, ami lassítja az ölés ütemét, és magasabb szinten úgysincs ideje pislogni sem a közellennek ha mellém kerül, a komolyabb darabok meg nem fagynak meg tőle. Salvation-t megint érdektelennek találtam (bár beismerem kicsit antiszociális vagyok ;] ), mert pajzzsal úgyis könnyű elérni a max rezisztenciák (gyémánt sok socket-be pl.), tehát emiatt megint csak nem akarom lekapcsolni a fanatism-ot. A kiegészítő fő skill-ek amúgy nálam a sprintelés volt (nem tudom már hogy hívták...) ami hátrálós ellenfelek ellen (ill. szorult helyzetben) jól jött, meg a smite amivel cafatokra lehetett crushin blow-ni a act főnököket meg übereket, lévén a smite mindig talál, és lévén bármilyen ramaty fegyver jó volt mellé, csak adjon minél több crushing blow-t. Szóval ha van ami ennél is táposabb... hát nem akarok vele játszani. :DDD

    "Varázslóasszonnyal meg szar mert a többi NIGHTMARE vagy HELL fokozaton már imunisak az ellenfelek"

    Haverom elég jól szántott vele... tömegirtó, és teleportál, és e mellé kell odatenni a hátrányait. Szóval nem rossz az. Mindenre amúgy egyik ellenfél sem immúnis, és a tömegesen előforduló dögök meg csak 1 elemre azok. Tehát két elemet (villám és jég pl.) lehet nyomni nagyon, egyet kicsit, vészesetre. Ill. ha vannak még a partiban, azt majd ők elintézik.

    Nálam szopás kategóriának a Druida és az Spearzon tűnt... OK, Druida-ból láttam hogy az idézős és közben medveként trappolós az csúnya tud lenni, de az már milyen unalmas, váááá!

Új hozzászólás Aktív témák