Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz #06658560 #596 üzenetére

    Nem vagyok kepben: a jovedeki ado nem azert van, mert egy elfogyo termeszeti kincsrol beszelunk? Az utado az mas, azt nyilvan bele illene tenni. Meg jo kerdes, mi lesz pl. a benzinkutakon hasznalhato (altaluk kotelezoen ingyenes ha jol tudom) szolgaltatasokkal mint kereknyomas-ellenorzes es korrigalas.
    Igen, ma me'g a mai akku a'rak mellett tamogataskent kapja a zold autos ezeket ingyen, meg mert nincs kritikus tomeg ami zavarna' oket. De az akku ara javulni fog, ha abba is beleraknak annyi munkaorat fejleszteskent (ha muszajbol, hat muszajbol) mint amennyit a mai "olcso" benzinmotor kifejlesztesebe beleraktak, es alltam nelkul is belathato kulonbsegre hozva a benzineshez kepest (varosi celra).
    Ma en is azt mondom, hogy egy retegnek eri meg az e-auto csak, es akkor se uj autoval szamolva (de aki ujat vesz az ugyse a gazdasagilag megeri alapon dont...). De pl. nekunk csak az autok miatt lett napelem a hazra, tehat az e-autoval egyutt az energiamixet is javitottuk amit elhasznalunk.

Új hozzászólás Aktív témák