Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz Neoteric #239922 üzenetére

    Én akkor vettem meg, mikor a február volt a hivatalos megjelenés még.
    Aztán jött a május végi dátum... Nem baj, mert nem vész el, amúgy még mindig 56 napról számol vissza, de gondolom nem sokáig.
    Én már csak digitálisan vásárolok évek óta, egy ilyen címnek meg simán kipengetem előre a pénzt, lévén a bizalmam magas és elnyerték már 7-8 éve.
    Szerintem egyszerű utolsó "simításokat" sem biztos, hogy meg tudják most csinálni.
    Sokan írják, hogy home office. Szerintem a kiszivárogatás veszély miatt ez nem ilyen egyszerű, hogy mindenki otthonról csinálhatja. Olvastam máshol olyan hülyeségeket is, hogy hazaviszik a komoly PC-ket, next gen devkiteket meg mit tudom én. Biztos vagyok benne, hogy ez nem ilyen egyszerű és a Sony, MS sem engedné ezt.
    Bármikor felbukkanhatna valamelyik devkit ebayen, vagy warez oldalon a játék 0.95-ös verziója. Vagy valakinek a gyereke kiviszi a nyílvánosság elé. Volt már ilyen, pl valamelyik iPhone így ment ki. Ki is vágták a magas beosztású apukát.

    Úgyhogy ebből is gondolom, hogy amúgy minden késik. A Ghost of T. is, pedig az is nagyon várós.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák