Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    Sziasztok

    Feleteszem itt a kérdést hátha.

    Vki tudna kérlek segíteni merre induljak el, LAN problem, méghozzá hogy kurva lassú az otthon helyi háló.
    Win10 laptop meg Win10 asztali (otthoni csoportban mindkét gép) gépek között cat6 kábelekkel helyi hálóba bekötve a digi ONTbe (huawei HG8247H, 3 portom aktív rajta és megy a wifi is alapból) A két gép között az adat átvitel 6-8MB/s, mindkét gépen OFC gigabites hálókártya van és az adapter állapotánál is a csatlk. sebességet 1 gigára írja mindkettőnél, ez a 6-8 mega/s elég tré...
    Van vkinek ötlete mi a szar van? Ha nyomok egy speedtestet 800-900 megabitet ír/sec, mindkét gépen simán jön le a netről 40-50MB/sec fizikailag is ha vmit töltök, sőt, meghát a torrentek is gyünnek többtíz megákkal, szóval wtf

    nézegettem ezt de ez nem segít rajtam >> [link]

    meg vhol írtak egy ilyet is "One other setting that is recommend to be disabled/uninstalled is the SMB 1.0 under windows features." de sajnos ez se jött be....

    próbáltam azt is hogy auto-ról átrakban 1gb full duplexbe mindkét gépen a hálókártyát de nincs változás

    Köszi a helpet...

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák