Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag

    Urak! a közeljövőben tervezzük a párommal, hogy a Clioval (2002) elmegyünk egy hosszabb túrára (egybefüggően napi szinten max 300-400km) de nem pályán, szóval városokon keresztül stb. (bár még lehet megnézem pályával mennyire járunk jobban) Viszont a Clioval még nem voltam hosszabb úton ~100km-nél többel.

    Két dolog volna a kérdésem: El akarom vinni az út előtt egy teljes átnézetésre. Most volt diagnosztikán egy 2 héttel ezelőtt akkor a gép nem jelzett ki semmit. Viszont az alapjárati motorhang nekem kicsit fura, arra azt mondta szerelő egy kicsit komolyabban majd megnézik csak nem volt idejük vele foglalkozni. Tehát miket kéne átnézetni főbb dolgokat, hogy útközben ne mondja be az unalmast a drága autó?

    2: ha netalán mégis lerobbanunk, szerintem autómentővel hazáig mennénk, nem akarom a rokonságot ugrasztani, hogy vontassanak rajtunk egy 3-4 órás utat. Viszont mekkora lehet a költsége egy teljes hazáig tartó mentésnek? Ha mondjuk a legtávolabbi ponttal kalkulálunk ami 400km körül van.

    Köszi :R

Új hozzászólás Aktív témák