Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz Kobe #3858 üzenetére

    ... hát pedig nagy méretbeni különbség nincsen a megjelenített betüméretben sztem, hiába van nagyobbacska kijelzőn (de ezt csak gondolom nem biztos hogy így is van)! Kijelző szélessége kb ugyananyi talán sony még szélesebb is viszont csak 3 karakter hosszú. Bár azon minden lényeges info leolvasható. Persze a nagyobb oled kijelző szebb designosabb látványosabb. (?)

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

  • Macilaci457

    őstag

    válasz Kobe #3858 üzenetére

    Egyetértek Antonioval, a teszt képein ki vannak nagyírva a betűk, és ott akár meg lehet számolni, hogy hány képpont széles egy 'n' betű, éppen annyi, mint a Sansa Clip-emen. Csak szélesebb a kijelző, így hosszabban írja ki a szövegeket, a berűk nem nőnek.

    Amin tényleg nagy betűket láttam eddig, az Iriver Clix, meg a Microsoft Zune.
    A többi betűtípus kérdése, talán az lenne a legjobb, ha megteheted, hogy benéznél egy boltba, és megnéznél többet bekapcsolva.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Kobe #3858 üzenetére

    Sony-ericsonnál ha nem zavart a háttérzaj akkor sony nwz-a815-et 30-ért kapsz 2 gigásat, 2"-es kijelzővel, agybadugószerű 6-7k-t érő fülessel együtt, gyors kezeléssel (elég erős proci lehet benne, video lejátszási képességből kiindulva) remekül összerakva.
    A telefonos hpm70-es agybadugóshoz képest a basszus kevesebb a hozzá adott fülesnél(hpm70-el kipróbálva ott jön alapból is rendesen), cserébe több hangot hallasz(máshogy nemtudom megfogalmazni), a basszust meg hangszínbeállítás+clear bass-al ellensúlyoztam, most nekem jobban bejön így, mintha tisztábban szólna és előkerül 1-2 hang amivel anno nemtalálkoztam telefonon(w800-as walkman), a basszust meg előhoztam ugyanolyan szintre. Így én tapasztaltam előrelépést de nem nagyot (arra talán csak iaudionál van esély szerintem). A hozzá adott füles is tűélesen hozza a basszust a beállítások után egyébként, a külső zajokat viszont nem annyira zárja ki, pedig tök ugyanaz a gumipárna van rajta, de csak azt kell a fülbe nyomni, míg hpm70-esnél maga a fülhallgató is nyomult befele a fülbe. (a815-ös fülesnél a gumi után következő műanyag rész sokkal szélesebb, így annyira nem nyomható be, viszont kényelmesebb, nem is érzem hogy benne van a fülemben) De a régi telefonos füles is használható akár hozzá(szerintem rosszabb, de több a basszus benne akinek az a fontos), mivel hosszabbító is van a csomagban, de akkor meg fölös pénzkidobás lenne megvenni ezt a playert, vagy el kell adni a hozzá adott fülest (mdr ex082). De alapzaj ugyanúgy megvan mint telefonnál! Ha zavar akkor ezt érdeklődd meg a samsungnál is, mert ahogy láttam pl. meizunál is előfordul, iadionál nekem meg csak d2 felelt volna meg(szerintem is jó a nagy kijelző, telefonon megszokja az ember), de ára miatt maradt a sony.

    egyébként ha ne ment volna szét telefonom akkor nem érte volna meg váltani, csak vmi nagyon minőségire ami egy iaudio+egy jó fajta fülhallgató ami nem 2x ezer ft-os kiadás

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák