Új hozzászólás Aktív témák

  • szabiiiii

    újonc

    Sziasztok!
    Van egy régi yamaha jogom. 3kj artistic jog.(50ccm) Ezer éves hulladék szar ismétlem. Viszont úgy szeretnék vele járni hogy biztonságban tudjam magam és ne hagyjon cserben sehol. Jelenlegi problémái a következők amiről én (egyáltalán NEM hozzáértő) tudok:
    - Sokszor volt már olyan hogy tövig húztam mégis ment el az ereje és lassult vissza
    -Brutál nehezen indul be(berúgos, nincs aksim) Erre mondtak gyertyát, ezt most a napokban kicserélem rajta hátha.
    -Nincs alapjárata, ha beinditom és ott hagyom fél percre magára akkor 100% hogy leáll. Folyamatosan kell huznom neki a gázkart picit hogy ne álljon le. Ez a probléma akkor is fennál mikor már megyek vele sokat és csak megállok egy piros lámpánál, nem szabad abbahagynom a gázkar húzogatását mert egyböl leáll akkor is.

    Ezek a fő problémái amiröl hirtelen tudtam irni. Kérlek segitsetek és adjatok ötleteket hogyan tudnám orvosolni ezeket a bajokat.
    Ezenfelül ha nagyon hozzáértő szakik vagytok mondhatnátok pár olyan apróságot is amit ha kicserélnék a motoron akkor könnyen örömet okozhatna nekem.
    Reménykedek abban hogy kis pénzböl is fel lehet hozni ezt a kis járgányt egy elviselhető szintre.

    Előre is köszönöm.

    Mórádi Szabi

Új hozzászólás Aktív témák