Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    válasz c4 #27039 üzenetére

    Miért annyira High-End millás Hi-Fi-je van vagy arra gondolsz, hogy a hangerőtől zörög az üveg? Én egy darab hangszórót sem láttam a képen, nem tudom, miről beszélünk, annyira nem olvastam vissza.
    Az üveg viszont nem zörög, mert az üveges ragaszt a belső felületének a szélére a bútorlappal egyező színű fóliát és rendesen a laphoz szorítja.
    Nem eszik azt a hangzást olyan nagyon forrón szerintem, végtére is az üveg felület sem lenne olyan veszélyesen sok, hogy ne lehetne akusztikai csillapító anyaggal kompenzálni. Ennek a felületnek hány százaléka üveg (?) mondjuk, úgy a fele és ez gyakorlatilag tele üveges szekrénynek számít, ettől csak kisebb üvegfelület lehet, ha valami íves ablakos ajtót választ.

    Egyébként amivel egy színre hozod a könyveket, az egy ilyen „bugyi” amibe belebújtatod a gyári borítót. Olyasmi papírból van, mint amiből a jobb reklámújságok vannak. A bőrkötéshez köze sincs. A bőr persze nagyon szép, de az egy vagyon.

    (#27042) avman
    Egy értékesebb könyvet a szegény ember még maga is beköti, hogy megóvja. Mitől olyan lélekölő halálos vétek az?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák