Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz MrChris #93350 üzenetére

    Kiindulásnak arra jutottam, hogy az összes iresolution, i-ezazamaz ki legyen kapcsolva.
    3 custom profil: egyik natural +2 saturation, és mikor milyen egyedi tónusgörbe, de vagy shadows -1 és más semmi, vagy shadow -1 light +1. Vagy esetleg ezen még állítgatás. Ez az amit a vivid helyett használok tájképszerű képekre. Sharpening itt +2.

    Másik custom portrait alapú, és ott a tónusgörbéknél shadow +1. Sharpening itt vagy 0, vagy -1-2. Ezzel csinálom a családi képeket. Ezt használom a legtöbbször.

    Van még egy fekete-fehérem de azt fejből nem tudom leírni mert órákig kísérleteztem vele, papír jegyzetekkel stb és már egy kicsit elkeveredtem, végül egy enyhén szépia-szerű dolog lett a vége, nekem szemre tetszik.

    Az összes jpg módnál a kísérletezés során arra jutottam, hogy a zajcsökkentést egyszerűen muszáj -5-re tenni, azaz teljesen kikapcsolni. Olyan képeim voltak, hogy fák a napon, az általuk vetett árnyékban a lehullott levelek masszává mosva. Csak a zajszűrés teljes kikapcsolása és az összes idynamic és egyéb i hülyeség kikapcsolása volt jó.

Új hozzászólás Aktív témák