Hirdetés
-
GAMEPOD.hu
iPhone-t használók OFF topikja
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ferko75HUN
senior tag
válasz
CharlieDrop #83977 üzenetére
"+1: ha ezután azt mondanák párodnak, hogy köszi vasárnap nem kell nyitva lenni, már nem kellesz, nos akkor azt mondanád hű de jó, most egész nap a gyerekekkel lehet?"
Erre nem sok sansz van szerencsére, az anyacég itthoni alapító csapatának első vezetője, most is többirányú a munkája, nem csak az üzletekben dolgozik, hanem tréningeket tart, utazik rendel stb.
De a cég politikája, hogy a vezetőknek is látni kell mi folyik az üzletekben, hétvégén főleg.
Ezért az átlag 8 hétvégi napból 4-5-6-ot dolgozik.
Ha a törvény ezt megtiltaná vasárnap, az nálunk ünnepnap lenne.
Ha neked 2 gyermeked van, feltételezem elmúltál már 30, akkor neked is emlékezned kell, hogy a "mi" időnkben szombat 13 óra után megállt az élet, minden bezárt, mégis túléltük.
Persze most lehet azzal jönni, hogy felgyorsult az élet, piacgazdaság van..stb.
A lényeg, ez azoknak álszentség akik nem a kereskedelemben dolgoznak.
Ha vki fent kitalálná, hogy költséghatékonyságból, mert mondjuk éjjel, vagy vasárnap olcsóbb az áram, másnak is ilyenkor lenne a melója, akkor kíváncsi lennék ki hogy háborodna fel.
Régen ugye a kereskedelemnél is szent volt a vasárnap, ha az irodákban, vagy bárhol máshol bevezetnék, azt is elfogadnátok ilyen könnyen? Ha a panaszotokat ugyanígy álszentségnek tartanák akiket nem érint, az tuti volna nem?
Részemről vége az off-nak, hazahoztam a gyereket és várjuk anyucit.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 77B3 - 77" OLED - 4K 120Hz & 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - 700 Nits
- Samsung Galaxy S23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Apple iPhone 12 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 2xGold 6150 (18c/36t, 2.7/3.7GHz), 512GB RAM,10G, H740p 8GB, áfás
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest