Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    [39 óra, 66%, lvl41]

    Tegnap nekiestem a hunting kihívásoknak. Volt 1-2 nagyon könnyű, de jó nehéz is. Végigcsináltam mindet, bár a legnehezebb groundon csak full sun-ig jutottam, ezáltal megkaptam a blast slinget meg ropecastert. Annyiban térnek el a shadow változattól, hogy több a handlingjük. A ropecasternek örülök, a slingnek kevésbé, ám meg kell említsem, hogy meglehetősen sok xp-t és skill pontot adtak, egy 5-6 szintet biztos léptem 33-asról, amihez még hozzájött 4 skill pont talán. 2-3 óra alatt ez nem kevés :D
    Eljutottam továbbá arra a pontra, hogy hirtelen nagyon sok pénzem lett.
    A Xi egy olyan cauldron, ami megint más, így utólag azt mondanám érdemes inkább észrevétlenül bemenni, mert olyan sok ott az ember, hogy mármár unalmassá válik kiszedegetni őket. Ezután jutottam el oda, hogy úgy érzem a városok, falvak és mindent látva, hogy legalább annyi tagja van az eclipsnek, mint amennyi emberrel egyébként találkozik az ember. Ha minden "gonoszt" megölünk, akkor szerintem a vidék populációja legalább a felére csökken... :DDD

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák