Hirdetés
-
GAMEPOD.hu
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
xtremetuning
addikt
válasz
cintula187 #17755 üzenetére
Azok is
A harmonic photon xlr analóg-digit átalakítójának saját táp kell.
De a saját 12 voltos fali tápja helyett akksit is lehet használni, amivel sokkal szebb a hangja. Hátránya, hogy az akksi lemerül ugye + minden egyes sztereó hallgatásnál saru fel, majd ha vége saru le.Nem csak az mm2-n van ilyen. Egy bizonyos széria felett mindegyiken van. Még akkor fejlesztették, amikor az MIT és a Transparent még nem vált ketté.
Elvileg illesztik, hangolják vele a kábelt. Egy speckó szűrő. Arról, hogy mi lakik benne, megoszlanak a vélemények.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- OLED TV topic
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Kerékpárosok, bringások ide!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Crypto Trade
- Xbox tulajok OFF topicja
- Hardcore café
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- További aktív témák...
- -ÚJ- Razer Barracuda Pro Bluetooth + 2.4 Ghz Vezeték Nélküli Fülhallgató GARANCIÁLIS 2027.01.22-ig
- Samsung QE55Q80AAT 55", 4K HDR, 120Hz, Garanciális
- LG LH-T6340D 5.1
- LG 65QNED91 MiniLED 4K 120 Hz , 3ms Gaming TV / Play Station & XBox Támogatás!
- LG 75" Qned813RE 4K UHD Qned SMART 120HZ Gaming TV PS/Xbox Támogatás!