Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    Ahogy belenézegettem az inventoriba ugy látom az én szintemen tökéletesen megfelel, csak még rá kell jönnöm hogy mit miért kell csinálni hogy ugy müködjön ahogy akarom.
    Esetleg tud valaki egy jo használhato tutorialt hozzá ahol lépésröl lépésre bemutatja hogyan kell a bonyolultabb alkatrész modellezést elkésziteni vagy hogy a csapágyakat csavarokat hogyan kell kiválasztani hogy akkora méretü legyen és oda kerüljon ahova szeretném?
    Néztem a beépitett tutorialt,de az egyszerü szelepmodellezésen kivül a többinél már nem részletezték hogy hol találom meg a szügséges ikont.Vagy ha autocadbe elkészitem a 2ds ábtáját azt hogyan kell beilleszteni hogy utánna modosithato legyen minden paramétere és el lehessen késziteni a 3d testet belöle?
    bocs ha egy kicsit sokat kérdezek,de nekem könnyeben megy a tanulás a látom és csinálom és nem csak olvasom hogy hogyan kéne.És most nekem csak az lenne a lényeg, hogy meg tudjam rajzolni a tervemet és azt beméretezve kinyomtatni alkatrészenként 3 nézetben.

Új hozzászólás Aktív témák