Új hozzászólás Aktív témák

  • norbre

    tag

    Sziasztok,

    Fülhallgató választásban szeretnék egy kis segítséget kérni.. Próbáltam átolvasgatni a topik utolsó pár oldalát, plusz átolvastam az összefoglalót is, olvasgattam külföldi és magyar írásokat is, keresgéltem a fülhallgatóplázán, a nomono-n, de még mindig nem jutottam messze :D

    Az összefoglaló alapján próbáltam összeírni hogy mit keresek:
    - In-ear/IEM kivitel
    - Android 5 (Lg L90) kompatibilis vezérlés (zene: play/pause, bejövő hívás felvétel/megszakítás)
    - Mikrofonos
    - nem vagyok vájtfülű és elég széle spektrumú zenét hallgatok (főleg rockot, funkyt, popot.. tuctucot és basszus kiemelést igénylőt sosem)
    - így első körben azt gondolnám hogy a karakterisztika majdnem mindegy, de azért fontos hogy ne legyen gagyi a hangzása (nyilván az árkategóriához képest).. a telefonon van fülhallgató kalibrálás meg EQ, uh némileg tudom korrigálni a karakterisztikát úgy hogy az jó legyen
    - a kábelelvezetés mindegy
    - ár max kb 12 (~15)eFt
    - nem hátrány ha futás, biciklizés közben nem esik ki a fülemből
    - a külföldi rendelés nem kizárt, de első körben jó lenne valami itthon kaphatót találni

    Pár napja pl kinéztem a Xiaomi-t, de nagyjából csak homályosan találtam utalás arra hogy a vezérlés nem működik a készülékemmel.. uh ezért is és pl a #53738 hsz alapján ("Futáshoz szerintem nagy/nehéz") le is tettem róla :)

    A legnagyobb kérdőjel általában a vezérlés kompatibilitásának a kérdése, erre vonatkozóan nem nagyon találok az egyes modellek esetében sem sokat :/
    A vásárlást amúgy az indította el, hogy eddig egy Samsung fülesem volt, működött a vezérlés is, aztán a 4.4 Androidot frissítettem 5.0.2-re, és máris nem működik :) .. és ha már váltok, akkor egy picivel jobbat vennék..

    Köszi előre is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák