Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    bibbynek üzenném:

    Ebből rögtön látszik hogy fogalmad sincs róla milyen "élet".
    Eleget láttam exemet gyúrós kaját enni.Meg eleget főztem neki.
    (3 év gyúrástól és gyúrós kajától ment le neki ~10 kiló, majd mikor nem laktam vele, és estére nem volt szinte semmilyen kajája, akkor 2 hónap alatt 10. )

    Hiába fűszereztem, a barnarizs miatt egy idő után piszok unalmas, és sokszor íztelen is.
    Amúgy vegyél vissza ha lehet, ha meg mégis ekkora nagy a szád, akkor állíts össze olyan kajákból nekem étrendet, amit meg is eszek:P

    Nekem amúgy szinte minden nap van csirke. párolva, grillezve, rántva, töltve , pácolva. :U És be is fér, anyagilag is. köret viszont csak kétféle van diétás, amit megeszem , és ez a bajom: barnarizs, és tzatziki.
    Utolsó kaja :este 6 fél 7kor van.
    Ebéd 11.30 rendszeresen.
    Reggeli nincs, mert nem vagyok éhes. És egy éven belül folyamatosan 80-90 közt mászkált a súlyom. hipoxy után felment majdnem 90ig. Most 84 vagyok.

    ja és a többieknek: tavaly 4 hónapig jártam power terembe, +kardióztam. És persze volt hogy szédültem, mikor leszálltam.
    Kardió 40-45 perc votl minden alkalommal, power 1 óra.
    A pulzusoma 4. hónap végére is rendszeresen 180 környékén volt kardiózás (ekliptikus, lépcső, bicaj) közben.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák