Új hozzászólás Aktív témák

  • Szerintem jó a Cry1 is... nem nehéz az, csak tényleg jóval "taktikusabban" kell megközelíteni a dolgokat.
    Warhead már egy jóval akció orientáltabb játék lett, de hát ez a sztori szerint is így kell legyen...
    A 2 meg már abszolút. Ott ha megvannak a kiegek a sok alien trutyi gyűjtéssel, akkor szinte gyerekjáték az egész. Tök jól lehet rejtőzködve késelni az ellent pl. :DDD

    Meg ha van kocsi ilyesmi az sokat segít ha rambózni szeret valaki... szépen lehet vele aprítani pl bázis kitakarításokkor, vagy másik kocsi ellen. :)

    Meg a Cry1 van legjobban összetéve sztoriban is szerintem. Mint egy jó sci-fi film tisztára. Nekem tetszett végig sokakkal ellentétben. Azt hiszem kevesen vagyunk így vele.

    Elszomorítóan gyenge lett az idei karácsonyi sale... persze volt 1-2 jó deal, meg akinek nem volt már meg régebbről pár játék tényleg jó áron ment. De újdonság terén semmi... és a régi játékok/pakkok terén is gyatra. :(

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák