Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz #33253120 #22099 üzenetére

    Ősztől nyárig a BOK zokni a befutó nálam. Farmerhez, zakóhoz fekete. Van vagy 50 pár. Nyáron fekete vagy beige titokzokni, attól függ, hogy kékben vagy terepgatyában indulok. Cipő kék, oliv vagy drapp / sivatagszín.

    Egyszer, szanálás után bevágtam vagy 20 pár régi, szürkébbnek ítélt, tisztára mosott BOK-ot egy zacskóba. Ki akartam tenni a kuka mellé őket, de a szekrény alján maradt a csomag. Közben költöztem kétszer, a zacskó meg a többi B listás cuccommal együtt Apám raktárába került. Anyám egyszer hív, hogy pakol a Faternál és talált valami szép zoknikat, kell-e az nekem. Mondom nem kell, tegye ki a kuka mellé. Hát kimosta Apunak, mert ő még ilyen jó anyagú zoknit nem látott (pont 50 évet dolgozott a textiliparban), és soha nem is tudott venni az Öregnek, majd elmelózgat benne.

    Apám fekete gatyákat hord. Egyszer mondja otthon, hogy kösz a zoknikat. Közben húzza cipőjét, ránézek a lábaira, tök feketék a zoknik. A gatyához meg a cipőhöz képest is. Egeszségedre Padre!

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák