Új hozzászólás Aktív témák

  • megint én

    őstag

    válasz 426os #40000 üzenetére

    Szia!
    Látom már elkezdtétek kivesézni mire is van szükséged, de én azt javaslom neked, hogy mindenképp olyat vegyél, ami alapból magyar, mivel még nem volt okosod, ezért ne most kelljen ROMot buherálnod, meg mittomén... DJGABI amit ajánlott, az pl russian verzsön, szóval kizárva (sry gabi). És, hogy ha írsz majd valaha SMS-t, rájössz, hogy nem paraszt vakítás a nagyobb kijelző. Én ha valaki tényleg nem szereti a nagy kijelzőt azt mondom menjen el minimum 4' - 4.5'ig. Én egy kicsikét drágább telefont ajánlanék neked mint 30k mégpedig a Lenovo A820 ez nagyobb is mint amit szeretnél, de "sajnos" nincs, vagy csak nagyon ritkán van ennél kisebb, -ennek meg is van az oka szerintem- szóval ez még nem az egéralátét kategória, és csak 2000el lépted túl a keretet. A maga 140$val bestbuy, és mégiscsak márka az a lenovo...
    Akárhogy döntesz arra hívnám föl a figyelmed, hogy MINDENKÉPPEN PAYPALLAL FIZESD, és semmiképpen se futárszolgálattal hozasd, hanem sima Hongkong posta, vagy Singapore post. Így sok pénzt takaríthatsz meg!

Új hozzászólás Aktív témák