Hirdetés
-
GAMEPOD
Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget!
Új hozzászólás Aktív témák
-
mrrr74
aktív tag
OE 6.0-n használtam a freq switch addon-t. Most, hogy LE 8.0.2 van fent kell használnom, vagy LE alatt megoldott a kadenciahelyes lejátszás?
Igazából azzal sem vagyok teljesen tisztában, hogy ez eszköz-, vagy oprendszer függő, vagy mindkettő?Köszi
-
mrrr74
aktív tag
-
mrrr74
aktív tag
Sajnos Klown topiktárs által küldött remote conf file nem jó az én lejátszómhoz, ezúton is köszönöm Neki, hogy elküldte.
Linkelni nem tudok telefonról, csak beilleszteni.https://m.aliexpress.com/s/item/32659276551.html?trace=storeDetail2msiteDetail
Ehhez a távhoz keresnék remote conf filet, ha valaki tud küldeni, kérem írjon privátban.
Köszönöm -
mrrr74
aktív tag
válasz
e90lci #19542 üzenetére
Szia,
tegnap felkerült a LE 8.01, 1 óra add-on migráció után kikapcsoltam.
Szerencsére SMB-n elértem és töröltem az addons könyvtárat, így bootolt.
Ma este megpróbálom egyenként visszamásolni a könyvtárakat, hogy kiderüljön melyiket nem szereti, nekem a logból nem tiszta. Valószínű egyébként, hogy volt ott még valami fájl amit kiszedtem, mert a filmeket sem látja.Viszont nem megy a táv, írtad, hogy megoldottad. Meg tudnád osztani mit kellene tennem? Minta egyszer olvastam volna, hogy módosítani kell talán egy config fájlt, de nem találom a hozzászólást. Yatse megy.
Köszi
-
mrrr74
aktív tag
Sziasztok,
megígérem, hogy többet nem írok, de most eléggé el vagyok veszve mi fog történni és jó volna ha tudnátok segíteni.
Adva van egy MXIII-G box, s812, 2/16
Ezen fut egy OE 6.0 és azt hiszem Android nem. Vagyis alapskin van fent és nem látom, hogy lenne kikapcsolásnál Androidba való bootolás, illetve teljesen mindegy, hogy az SD kártya benne van-e, csak az OE indul el. Lehet régebben csak így lehetett, nem tudom miért lett így megolva.
Kb. 2 éve foglalkoztam vele utoljára és nem emlékszem, hogy SSH-n beléptem volna a boxba, hogy csak OE fusson rajta, de talán még az is lehet. Szóval azt gondolom, hogy felülíródott az Androis.Pár napja linkeltétek Dimitros-féle LE 8.0.1-et ami jó lehet erre a boxra.
Azt letöltöttem, pendriveot gyártottam a LE gyári USB-SD creatorral és most nem tudom neki merjek-e vágni.Ebben az esetben ha fogpiszkálóval indítok akkor és USB-ről tudok bootolni (nem tudom csak SD-ről megy-e), akkor innentől kezdve minden indításnál a LE indul majd? Ha valami nem jó, mert nem jó az img fájl, akkor hogyan állok vissza a jelenlegi OE-re? Elég ha kiveszem a pendrive-ot és olyan, mintha semmit nem csináltam volna?
Köszi előre is, elnézést, hogy ide, de itt talán kapok választ.
-
mrrr74
aktív tag
Azt hiszem nem piszkálom az MXIII-g-t, talán a legutolsó verzió van és nem biztos, hogy felmegy rá a LE.
Így viszont vennék valamilyen 905/905x/912 boxot, amire van LE, dual bootos és megy rajta az UPC Horizon Go.
Mit tudtok ajánlani 60$ körül? -
mrrr74
aktív tag
Sziasztok,
Kicsit OFF, de ez a topic pörgősebb.
MxIII G boxom van, S812, 6-os Openelec fut rajta, 15-ös Kodival. Csak a Kodit tudom rajta cserélni valahogy? Ha igen, mi a módja?
Sambán elérem a boxot.Köszi,
Alex
Új hozzászólás Aktív témák
- Polgári repülőgép-szimulátorok
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Kerékpárosok, bringások ide!
- iPhone topik
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Google Pixel topik
- Formula-1
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- További aktív témák...
- HP EliteDesk 800 G5 TWR / i3-9300 - i5-9500 - i7-9700 / 2 X NVMe / USB Type-C / WIN 11 / 27% számla
- HP ProDesk 400 G4 SFF / i5-7500 / DDR4 / DVD-RW / USB 3.1 / több db / számla
- Beszámítás! Apple Mac Studio M1 MAX 2022 32GB 512GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Fél konfigurációk
- AKCIÓS!!!GARISS! R5 5600G/RX 6700XT/16 GB/1000 GB SSD/700 W
- LG 27GS60QC-B - 27" Ívelt - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync - Bontatlan - 2 Év Gyári Garancia
- Nincs még weboldala, vagy szeretne újabbat? 50.000-ért teljes oldalt kap
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Csere-Beszámítás! Lenovo Ideapad 3! R3 7320U / 16GB DDR5 / 512GB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest