Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Napfénysüti #134348 üzenetére

    nekem egy umbro rövidgatyám van (angol válogatott mez is umbro volt :B ), amit kb '97 nyarán vettünk majdnem 5ezer magyar pénzért... középiskolára kellett tesiórákra... drága volt, de még mindig jó állapotban van :K 4 évig ez volt rajtam tesiórán középiskolában, majd fősulin is... ebben jártam 1 évig gyúrni, bicikliztem benne sokat (napi 100km-eket is lazán) meg természetesen fociztunk rengeteget füvön... sőt strandon úszógatyának akkor és most is még van hogy ezt veszem fel :K

    ez a design, csak rövid változatban, sima zsebekkel, megkötősben :K annyi, hogy a bal combon levő varrott umbro felirat kezd már kijönni... de azért 23 évet milyen ruha bír ki, ami mellesleg kapott bőven igénybevételt? :K (úgy vagyok vele, hogy képes vagyok nagyon megszeretni a ruháimat és akár 10 évig is használom ugyanazt... ehhez pedig az kell, hogy inkább veszek normálisat drágán, mint valami olcsót sz*rt, ami pár hetet/hónapot bír csak... cipőből pl adidas superstar2-t hordok 2008 óta... először volt egy velúr, ami még kerti munkára mindig használható, majd 2012ben vettem egy bőrt, amit kb 2éve cseréltem le egy full ugyanolyanra :) ennek az elődje ugyanúgy jó még mindig dolgozós cipőnek)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák