Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    Héten megjött egy régi vágyam a 2D-s Xbox játékokhoz (mivel a GamePass gazdag ilyen téren)
    8bitdo Pro 2 Wired Controller for Xbox

    Switch-hez ennek a vezeték nélküli testvére van már több éve és egyik kedvenc kontrollerem. Xbox-ra sajnos vezetékes (kapunk hozzá type-C kábelt) de cserébe van hátul két programozható gomb és Xbox-ra letölthető az 8bitdo szoftvere amivel könnyedén kalibrálni és programozni is tudjuk. Vannak a ravaszokba rezgőmotorok is és némítható mikrofonos jack csatlakozó.
    Elsőre Teenage Mutant Ninja Turles Shredders Revenge-el játszottam ami így számomra mérföldekkel jobb élmény volt mint a gyári kontrollerrel és még a Party Hard-ot próbáltam ki.
    Megszokott 8bitdo minőség. (aki nem ismerné: kb. eredeti kontrollereknek megfelelő minőséget képviselnek, jól fröccsöntött műanyagok és felületek, nintendora hajazó D-pad és gombok, analog joystickok pedig playstation-re hasonlít érzetre)
    Hivatalos 8bitdo shopról rendelve kicsivel több mint 14 ezer magyar forint szállítással együtt ami egész kellemes.

    Ha valaki tud Xbox-ra jó 2D-s játékokat akkor ne tartsa magában. :D
    (Castlevania, Contra kívánságlistán de sok mást nagyon nem ismerek mert eddig mindig nintendora vettem a 2D-s címeket)

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák