Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz hefike #185394 üzenetére

    Szerintem ezt a TV-nek kell tudnia. Én is hiányolom ezt a Samsung TV-men, főleg, hogy igazából monitor, ami TV-t is tud, de alapvetően monitor, de sajnos akkor sem kapcsol magától be, ha utoljára az XO ment rajta és úgy lett kikapcsolva. Nem tudom, miért nem csinálták meg így, hiszen stand-by módban megy, ahogyan a távirányítót érzékeli, úgy HDMI-ről is kaphatná a bekapcs jelet. Az átkapcsolás már ennél még "bonyolultabb", de azt is tudhatná, valóban. Nekem is tetszene. De én bármilyen TV-t láttam eddig, egyik sem kapcsolt be HDMI-re kötött eszközzel bekapcsoláskor. Bizonyára van olyan, ami tudja ezt, de én még nem találkoztam olyannal. Mondjuk nem kutakodtam még a beállítások között, megnézem majd, hátha még is tud ilyet, csak aktiválni kell. Nekem elég lenne az is, ha csak annyit tudna, hogy az XO bekapcsoláskor a TV magától bekapcsolna, illetve amikor meg elveszti a jelet a HDMI-ről, akkor meg lekapcsolna, mivel 90%-ban csak az XO-t használom vele, mint TV, ritkán megy, így az átkapcsolás nem szempont nálam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák