Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kean_Sorbo

    őstag

    válasz zsolthee #60696 üzenetére

    Hogy egy kicsit a védelmére keljek, tegnap farmoltam az E25 repcsivel. Ha sikerül a 80 replay közül akkor majd megkeresem a két legszélsőségesebbet. Az egyikben minden lövés átütött szinte mindent (egy LÖWE már úgy pörgött mint egy kemotokszos légy, de kapta a százas áldásokat még toronyba is), a másikban meg egy T32-őt analizáltam és nem bírtam belőni a seggét kb. 50 méterről sebzéssel, pedig az csak 50mm, és 2,5 másodpercenként próbálgathattam mert mással foglalkozott. Aztán elfogyott a sima lőszer és jött az arany. Azzal meg is lett az aranyere. Csak azt nem értettem, hogy a 150pen miért nem volt oda elég.

    Ez nem panaszkodás akart lenni, csak érdekességképpen megjegyeztem.

    Másik a múltkor az F155-tel szembe kerültem egy IS-7-tel, csodálkoztam is rajta. Tisztán ráláttam a csibecsőrére, ráadásul hibázott is a manusz mert beforgatta. No ilyenkor simán belelehet tárazni. El is kezdtem és a lövedékek néma hallgatás kíséretében elfogytak a tárból. Gondolhatjátok mi lett a vége. Hogy tanuljak a hibámból visszanéztem a replayt, és akkor megdöbbenve láttam, hogy a korábban megdöglött E75 hullája volt előtte, és abban akadtak el a lövések. Egyetlen probléma volt ezzel, hogy amikor élesben ment az egész ez a dög balra volt tőlünk. Gondolom, ez zombivándorlós eset volt.

    [ Szerkesztve ]

    Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Új hozzászólás Aktív témák