Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz vicze #7984 üzenetére

    "Már elnézést, de ekkora LOL-t rég olvastam, hogy akadálymentesítés egy Enterprise terméknél."
    Egyrészt nem lenne ez nagy feladat, csak egy kicsit kéne foglalkozni vele, és nem tudhatják, épp kinek lehet ilyenre szüksége, volt már olyan ismerős, akinél ezért vetetük el a gyártót, mert nem tudta volna konfolni magának, pedig a megfelelő tudás és beállítottság meglenne hozzá. És nem, egy infós nem fogja mással beállíttatni csak azért, mert a gyártó hozzáférhetetlen szoftvert csinál. Másrészt meg a mindenegybe svájcibicskájukhoz lehetne legalább egy hivatalos Docker támogatás mondjuk. Meg pl. EdgeRouter-hez MikroTik szintű doksi, hogy ne úgy kelljen mindennek utánajárni a VyOS doksijából meg innen-onnan.

    Az MT amúgy AP-nak is teljesen jó, bár azt nem tudom, hogy mondjuk 30--40+ eszköznél bírja-e úgy a strapát, mint az Ubi, de otthoni környezetben szerintem teljesen vállalható.

    #7985 user12:
    Igen, ezekben sok igazság van, sebességben nem nehéz felülmúlni az AP-jaikat pláne CAPsMan esetén, de számomra teljesen kielégítő a sebesség és a stabilitás. Párezer packet pingből kereken 0 a veszteség.
    Az viszont igaz, hogy itt is tudnak lenni furcsa hibák, pl. hogy egy SSID-t csak egy adott AP-ra akarok kitolni, azzal elég sokat küzdöttem, meg konfig közben néha beragadtak a virtuális interfészek.

    Na de ez nem MikroTik topik, én meg azért kicsit elfogult vagyok:D, szóval részemről OFF vége.

    üdv, adika4444- Ha egy munkát 30 perc alatt elvégzek, az azért van, mert 10 évet töltöttem azzal, hogy megtanuljam, hogyan kell 30 perc alatt elvégezni. Az évekért tartozol nekem, nem a percekért.

Új hozzászólás Aktív témák