Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JOEPAPA

    tag

    válasz mr_ricsi #8447 üzenetére

    Szerintem marad a lehuzás, ez nem üldözési mánia.

    Valahol olvastam: 1. szabály : Légy paranoid!

    A T210 pont nem az a legolcsóbb kategória, azaz a tulajok kiadták a nem csak 1db Mátyást érte, hogy nem atomos, celeronos masinát vegyenek 3 cellás akkuval.

    Az én gépemnél többet nemigen ment notebook, mert az már szerver lenne, ráadásul ágyon ahogy nem szabadna, ráadásul 2 évig a szar biossal amivel nem indult el a hűtés hibernálásból ébredve, azaz hőfokvészstoppig ment sokszor. Ha valamit nem akkor ezt nem kell bírnia az akkunak, mégis négy éves sosem volt kiszedve, sosem volt szobahőfok alatt, ha mégis akkor autóban ülésen menetközben. Tűzó napon 3 hetet ment.
    Csak annyi, a felirat szerint a cellák Sanyo gyárból kerültek ki, hogy kitől licenszelték azt nem tudom, de bírja. Illetve bírta, mert szerintem 50 százalékos lehet.

    Elszánom magam felteszek valami tesztprogramot ami kiir valami akkuinfót, mert eddig csak stopperrel mértem.

    Pont azért akartam subnotit venni, mert egy akku, és egy töltő és egy törött fedlapcsere kellene ami gyáriban kiad egy fél gép árát. Pont Toshibát, mert megbízhatónak ítélt vasak. De ha az új akkuk nem mennének 1-2 évet , azaz ez a szar akku túlélné akkor minek.

    Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

Új hozzászólás Aktív témák