Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    Városi, rövid távokra szaladgálós autót keresek éppen. Megnéztem egy FL "Hatchback" 1,3-as Lianat. Röviden: tetszik nagyon az autó, belseje nagyon szép (meglepően igényes a bele egy Suzukihoz képest), alul a futóműnél látható rozsda. El szeretném majd vinni második körben egy vizsgálatra, de előtte gondoltam kérdezek, hátha tudtok segíteni. :)
    3 kérdésre bontanám legfontosabbtól a legkevésbé felé:

    1.) Legfontosabb: Indításkor van egy furcsa zöreje, utána tökéletesen és halkan jár. Nem adja vissza teljesen a felvétel, de hátha... Eladó szerint bendix (szabadonfutó?) probléma, első blikkre nekem is az önindító volt az első gondolatom, mert ilyen hangosan egymáson elcsúszó fogaskerekek hallhatóak. Gondolom ez az: [link]
    A hangja: [link]

    2.) 4 elektromos ablakemelővel rendelkezik, kipróbáltam, működnek, viszont eléggé komótosan mozognak (1-es Focusunkhoz képest). Szándékosan ilyen lassúak vagy elfáradtak (300k+ km)? Drága a cseréje?

    3.) A gyári rádió nincs benne, sima mezei rádió van a helyén. Szeretnék hozzá okosabb, Android Autós fejegységet. Van valakinek tapasztalata ilyen téren? Ajánlott darab?

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Firstaye #64874 üzenetére

    Köszönöm a segítséget! Így már akkor szerintem bevállalom a bevizsgálást, ér ennyit.
    Az ablak nem tudom milyen, nem néztem, egyelőre csak előzetes felmérésnek indult, hogy érdemes e foglalkozni vele. :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák