Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Bad Pritt #47222 üzenetére

    Annyi tornyot raktam a bázishoz a bejárathoz amennyi kifért (kb. volt 10 foton, meg vagy féltucat abból az újfajta nagyobb toronyból), mindehhez volt 2 pajzstöltő plusz pár dark templar meg dragon, mégis szétszedték apránként (amikor egyszerre jött mindkét ellenfél). Szóval ez nem jött be, kétszer is próbáltam (másodjára azonnal elfoglaltam a lenti bázishelyet, hogy sok-sok pénzem legyen).
    Ismétlem, lehet hogy nő a támadások intenzitása a bónusz küldetés letudása után.
    Az meg a másik rendkívül idegesítő dolog volt, hogy folyamatosan visszafoglalták a lockokat. Az se nyugtatott meg, hogy az egyetlen ütős egység (dark templar) sem túl jól használható: a terran azonnal derít, ráadásul tele van ütős légi egységekkel.
    Lehet hogy megpróbálok csinálni egy rohadt nagy sereget iszonyú gyorsan, és letúrom a protoss bázist a g*cibe, hátha úgy nem jön annyi támadás a bázis ellen. De valószínűbb, hogy egy darabig hagyom a 'csába az egészet. Az első két résszel sosem éreztem így, úgyhogy lehet hogy én is öregszem...

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák