Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz FollowTheORI #54187 üzenetére

    +1 maximálisan egyetértek. A színésszel és a karakterrel se volt bajom, de a Milleres vonal nekem se tetszett. Egyébként ez a Marco + fia karakter nagyon jó választás volt, valami elképesztően ellenszenvesek. :DDD

    Naomi viselkedése ellenben teljesen röhejes és életszerűtlen. Így meg úgy szereti a gyerekét, de azért egész életében szart rá. Reakcióként viszont a Filip jelleme is kicsit erőltetett volt, illetve előtte a báros jelenet, hogy a barátai istenként tisztelik kb., akik még a saját anyjától is meg akarják óvni őt. Mindegy, Naomi igazából az egyetlen "jó" karakter a sorozatban aki nagyon nem szimpatikus, szerintem nincs is jól kidolgozva, jó oldalon van, de mégis vannak bicskanyitogató húzásai (mint pl. amikor pár évaddal ezelőtt protomolekulát "lopott"), szerintem totál nem illik Holdenhez, remélem szakítanak. :DDD Jobban illene a sráchoz a Babbage nevű military keménynő. :DDD

    A többi történet oké, fura volt látni hogy Fred mennyivel erősebb karakter Holdennél. Az Eriches vonal is érdekes volt, jó volt látni a Földet így meg az építészetet.
    A látvány egyébként továbbra is fenomenális, ennél jobb CGI-t én már nem is várnék, eléggé hangulatos az egész. A zárójelenet meg minden eddigi évadnál jobb részeket sejtet a következőkben.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák