Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    válasz tepenzed #34174 üzenetére

    Nem tudom kitől hallottad azt, hogy az Arrow kifejezetten jó most, legalább annyira szar, mint az előző volt. Azzal, hogy bejöttek új szereplők szerintem csak rosszabb lett....

    Ha szerintük ez egy sötét évad, akkor azt javaslom nekik váltsanak szakmát.:D De tényleg, ebbe semmi sötétség sincs, csak a dráma, fájdalom, gyász. A Batmant nevezhetjük sötétnek, de itt ne huncutkodjanak már az ilyen gépszörnyekkel, aki mint kiderült ember, aki megöl pár embert, ultragyors meg ilyenek, és hirtelen olyan komor és komoly lesz az egész évad, hogy arra rásütik ezt a sötét jelzőt.

    De tudom, mit várok egy tömegsorozattól, ami félig a tiniket köti le, és alacsony költségvetésből készül. Pedig az első évad még tetszett. Az évad végének kimenetele függvényében fogom folytatni vagy abbahagyni a sorozatot, ha megint legalább olyan szar befejezést írnak neki, 1 rész alatt bedarálják a főgonoszt, akkor viszlát.

    [ Szerkesztve ]

  • Gretel

    tag

    válasz tepenzed #34174 üzenetére

    Arrow: Ez az évad - eddig legalábbis - szerintem nagyon jól sikerült. Teljesen rendben van. (Viszont az a nézettségen is látszik, hogy nagyon sokan nem tértek vissza az előző szezonos szenvedés után.) Az más kérdés, hogy én még nem nyugodtam meg teljesen, hogy végleg ejtve lett az idegesítő szerelmi drázámás. :D
    Amit viszont a Flashben művelnek... :U Ott tartanak, ahol tavaly az Arrow, komolyan. Nagyon nem kéne erőltetni ezt a Barry & Iris dolgot, ha már képtelenek normálisan megírni. Oké, így volt a képregényekben, de az egész CW-s szuperhős univerzumban annyi minden át lett már variálva, hogy nem muszáj pont itt elkezdeni hűnek maradni a forráshoz. :U
    Hát... végül is talán nem hazudtak, hiszen a fejekben elég nagy a sötétség a S.T.A.R. Labs környékén. :U

    steam: ziretta

Új hozzászólás Aktív témák