Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Vladi #30847 üzenetére

    Ajaj, óvatosan az ilyen példákkal, szvsz a TWD úgy vállalhatatlan, ahogy van (egypár évadba belekerült, mire rájöttem, hogy nem lesz jobb, és kasszantottam). Szóval ja, a vélemény ilyen dolog.. mindenki mást keres, mást vár ezektől... én a TWD-től pl azt vártam, ami végül a Z Nation lett. :D

    Mr Robi pedig belengette a nagy hackerdráma koncepcióját, amiből nem lett semmi. Ez persze tök szomorú, mert a tavalyi év bőven legjobb pilotját tették le szerintem hozzá.. zavaró az is, hogy pont Elliot karakterével próbálják eladni a hackersztorit. Szerintem úgy gondolták, hogy az önmagában senkit sem, vagy csak egy igen szűk technokrata réteget érdekelne, akik amúgy láttak már terminált.. szóval ha rajtunk kívül el akarják sütni valakinek, muszáj valami pluszt adni ezen kívül, dramatizálni a szereplőket, jelen esetben fightclubosítani a főszereplőt, legyen annyira furcsa, annyira beteg, amennyire lehet.. amúgy ha én hacker lennék, valószínűleg elég hülyén néznék, hogy ezt a képet alakítják ki a tömegekben, gyakorlatilag minden klisét ellőttek, amit lehetett... drogos, személyiségzavaros nerd, szakállas kövér nerd, furafejű lány nerd, idegen nép gyermeke nerd, stb.
    Szóval ja, vérzik ez sajnos ezer sebből... de ha már elkezdtem nézni, nézem, kíváncsi vagyok, a történetben maradt-e valami potenciál még, amit sikerül kihasználni, Elly szenvedését pedig eltekergetem, ha valami fontosat kihagynék benne, úgyis beírja valaki ide :D

    Csak hogy komolyan, részenként ugyanazok az emberek savazzák repetitíven ugyanazokkal az érvekkel, de inkább csak a saját mérgüket, csalódottságukat kiadva... szerintem ez egyáltalán nem ide való, gyakorlatilag spam. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák