Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    Superstition Marion Mead mead / mjöd

    Fekete test kb nulla habbal. Szered, afonya, mez, (bourbon)hordo bar ebbol lehet a bourbon az alkoholbol jon.

    Avagy amikor az ember egy lehuzos Mazarinen gondolkodik mielott elindul haza, majd meglatja, hogy van mead csapon.

    Nagyon ajanlott, bar itt jegyeznem meg, hogy ez nem sor hanem bor.

    Omnipollo Noa Pecan Mud Cake - Bourbon imperial stout

    Fekete test minimalis habbal. Foldimogyoro, csokolade, kave, bourbon, alkohol.

    A bourbon kicsit osszemossa az izeit a sima Noahoz kepest, de hasonlo. Nem jobb a Noanal, de nem is rosszabb.

    Nagyon ajanlott. Volt csapon, melto felavatosore volt reszemrol a göteborgi omnipollonak

    Omnipollo / Buxton Yellow Belly Sundae imperial stout

    Fekete test minimalisnal picit tobb habbal. Foldimogyoro, csokolade, kave, bourbon, alkohol es nemi szilva ami lehet a bourbonhordo hozadeka is.

    Tippre a Noa lehet az alapsore, annal picit gyumolcsosebb de elegge hasonloak.

    Nagyon ajanlott. (Szerk: Peanut Butter Biscuit Stoutot irtam eredetileg, beneztem, bar az alapsort nem kostoltam)

    ----

    Omnipollo Hatt, Göteborg:

    A hely kb haromszor akkora mint a Stockholmi, szoval mar annyira nem pici. Szombat este 10kor jellemzoen 30 koruli sorgeekekkel volt tele. Csapon ketfele imperial es egy mead, mellette Nebuchadnezzar (baratom kostolta, csaprol is remek), Mazarin (remek), ketfele sour, egy lager es meg egy IPA plusz talan valami gyumolcsos. A berendezes sved artsyminimalista, a zene nem hangos es meg voltunk vele elegedve (a referenciapont a göteborgi brewdog es az ölrepubliken).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák