Új hozzászólás Aktív témák

  • lakata

    csendes tag

    válasz konyi79 #449 üzenetére

    Elvileg jo lehet, a mostaninal biztosan jobb! Amivel jobb ugye az a 300Mbit (elvi max.), plusz a netet is tudja normalisan kezelni mivel Gbites a Wan portja is. Ha esetleg nem riadsz vissza a gyari szoftvert is lecserelheted, DDWRT-s szoft.-ra amivel mar "komolyabb" dolgokra is hasznalhatod normalisan (pl.: usb-s pendrive/HDD megosztas halozaton stb...! De megmondom oszinten en nem igazan tartom stabil-nak a TP-Link routereket (mar min. 20DB volt a kezeim kozott ami instabil volt a gyari szoft.-al/ujraindult megmagyarazhatatlan okokbol, egy-ket het utan nem lehetett hozzajuk csatlakozni wifi-n, stb..)! Amikkel nekem konkret problemaim voltak 741,841,340,8960! 1043-al kapcsolatban nincs tapasztalatom uh. azt javaslom, hogy vasarlas elott azert olvass utanna!!
    En egy Asus Rt-N16-ot hasznalok 1TB-os winyoval P2P-re, mediaszerverre, usb-s nyomtatomegosztasra, Szambas megosztasra! Ezen routeren linux fut nem ritkan 200+ napos uptime-al! Szoval ha "csak" wifi-n akarsz bekapcsolt sz.gep melett DLNA-n tartalmat megosztani akkor jo valasztas lehet (forumozni!) a TP-Link is, de ha van esetleg + love es igeny egy 0/24-ben uzemelo 10-15W-ot fogyaszto mediaszerverre akkor inkabb vegyel egy min. Asus Rt-N16-ot vagy jobbat! Bocs ha hosszu voltam, nomeg nemileg eltertem a kerdestol! :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák