Hirdet​é​s​

2017. november 24., péntek

Gyorskeresés

(#1) Fáraó

Fáraó
(őstag)

Olyan deja vu érzésem van... Volt egy játék, amelyiknek a második része után kijött egy rövid kalandocska, nevezzük mondjuk Lost Coastnak, aztán jött két epizód, de a harmadik már nem jelent meg... Remélem itt nem ez fog történni. :)

VIGYORRRGAZMUS..... "Ez Ukrajna! Gyerek voltam, de még emlékszem rá... Nézd! Itt.., itt kezdem Odesszában! Érted? Aztán bedolgozom magam a Krímbe." / "Kifingasz, mielőtt Kijevbe érnél!"

(#2) Scholes9 válasza Fáraó (#1) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Itt elsősorban nem is ez a baj, hanem, hogy külön árulják. Meg nem sok Season Pass van, ami megéri az árát...:(

(#3) NandorHUN válasza Fáraó (#1) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Szerintem elég sikeres volt ez a játék is, bar CoD meg AC nyilván betesz neki.

(#4) Snip3r_HUN válasza Fáraó (#1) üzenetére

Snip3r_HUN
(PH! kedvence)

Igazából a The New Colossus-t simán lehet a történet lezárásnak venni,eleve úgy is ért véget (márha persze megvártátok a “credits” utáni dolgokat is). Ez a 3 dlc-s történet meg szvsz megéri az árát ha a MachineGames-nek sikerül olyan jóra megcsinálnia mint az alapjátékot.

In space, no one can hear your coils whine... / EVGA GTX1080 FTW / NZXT S340 Elite / Acer XZ271 / Sabertooth Z97 Mark S / i7-4790k / Vengeance 16 GB / CM V1000 / HyperX Cloud II / HP Omen 15 / PS4 Slim 1TB

(#5) melega válasza NandorHUN (#3) üzenetére

melega
(fanatikus tag)

Biztos, mert az AC 2 után az AC Origins a legjobb Assassin's Creed.
A CoD 2 után meg a CoD WW II volt az amire minden Call of Duty rajongó várt.

A Wolfensteint holnap, vagy hétfőn kezdem, de eddig csak jókat hallottam róla, a végigjátszások jók.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.