Új hozzászólás Aktív témák

  • KengelRoland

    aktív tag

    válasz punky10 #810 üzenetére

    Szeretem az ilyen vitákat, ha normális stílusban folynak.

    - Én nem azt írtam, hogy más billentyűzet nem tud swype-ot. Én azt emeltem ki, hogy sok billentyűzetben hiába van swype, nem lehet kikapcsolni az automatikus szóközt. Ez a lényeg. Akkor most légy szíves nézd át a nemsamsung telefonodat és próbáld ki amit írtam. Nekem van egy Asusom is, amit nagyon szeretek, de ezt az apróságot nem tudja gyárilag, viszont tudtam pótolni másik billentyűzettel jópénzért.

    - A vágólap multifunkcionalitása azt jelenti nálam, hogy megnyomom a vágólapot és ott van 6 db korábban vágólapra másolt anyag. Aki nem csak játékra hesználja a telefonját, hanem a valódi smárt funkciókat kihasználja, annak ez hidd el nagy áldás. De akár hobbi szinten is. Valamit szeretnél a netről összeollózni, akkor nem kell állandóan visszalépkedni a veboldalra, hanem kimásolsz több dolgot és mind ott lesz a vágólapon, csak ki kell másolnod. Az viszont nagyon érdekes, hogy olyanról nyilvánítasz véleményt, amit nem is ismersz.

    - A wifi automatikus csatlakozást viszont sem a Huawei, sem az Asus nem tudja. Látod, a Samsung viszont mindkettőt tudja alapból.

    Egyébként kismillió ilyen apró fícsör van, amit a Samsung alapból tud, de ezeket a napi használatban veszi észre az ember. Például a böngésző az konkrétan minden oldalt megjelenít. Olyan oldalt én még nem láttam, amit nem tudna megjeleníteni. Gondolok itt olyan dologra, hogy megnyitsz Chrome-al egy oldalt és kattintgatsz egy gombra és nem történik semmi. Ugyanaz az oldal és gomb Samsung böngészőn működik. Most ne kérd, hogy írjam meg melyik oldalakon tapasztaltam ezt, mert már nem emlékszem, csak ideges lettem a Chrome-ra és letakarítottam a fenébe, szórakozzon vele más. Remélem nem feltételezed, hogy ezt magamtól kitaláltam. És akkor hadd említsem meg, hogy nálam extrém módon melegedett tőle a Chrome böngészőtől a telefon, ezáltal jobban is merült. Aztán nincsen rá reklámblokkoló, mivel a google a reklámokból él. A reklám pedig extra adatot zabál, idegesítő. Aztán kémkedik a Chrome az után, hogy milyen oldalakat böngészel, milyen képeket keresel, milyen termékeket nézel meg és ennek megfelelően tolja arcodba a reklámot.

    Azt is elmesélheted, hogy az én Samsungomban miért nem ég be az amoled? Nálam miért nem indul újra a telefonom?

    De mondom, nem sztárolom én a Samsungot, nekem se tetszik, hogy ilyen kis akkut tesznek bele még mindig, ráadásul a ramot is igen szűken mérik.

    Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Új hozzászólás Aktív témák