Hirdetés

2018. november 16., péntek

Gyorskeresés

(#1) neilszab

neilszab
(őstag)

valóság vs szimulátor - egy kör Coronel Chevy-jével Suzuka-ban:

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#2) Dilikutya válasza neilszab (#1) üzenetére

Dilikutya
(PH! félisten)

Az igazinak rosszabb a grafikája, milyen mosott már a textúra a kocsin. :)

Kár, hogy versenypályás szimulátor, bár a DTM 1992-őn elgondolkodnék egy akcióban a régi gépek miatt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Sub-ZeRo

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Hmm Bathurst pálya... Imibogyó remélem az emlékek fejbevágnak... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#4) kinghaxor

kinghaxor
(fanatikus tag)

Hű pont tegnap raktam fel steam-ről. Kicsit körözgettem de nem sikerült beállítani hozzá a kormányt. Nem igazán tudom mit hol és hogyan kéne. Esetleg nincs valakinek egy jó T500 setupja? Nézelődtem tegnap neten hátha találok valami nekem tetszőt de nem jött össze. Pár autót még jó lenne kipróbálni, csak hát jó setup nélkül nem az Igazi.

ASRock Fatal1ty Z87 Killer, i7 4770k, 16 GB Corsair Vengeance 1866 Mhz DDR3, Palit GTX 980 Super JetStream, Corsair TX650 v2, Samsung SpinPoint F3 500GB (HD502HJ), Samsung SpinPoint F1 640GB (HD642JJ), Western Digital Caviar Green 1TB (WD10EZRX)

(#5) RECSKA válasza Dilikutya (#2) üzenetére

RECSKA
(PH! kedvence)

Nagyon allatok a regi dtmek. Omega, audi, ford... A merci van mashol is es a bmw is, de pl az omega es audi csak itt. Brutal jo!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6) neilszab válasza kinghaxor (#4) üzenetére

neilszab
(őstag)

Ez egy általános leírás, de az itt leírtak az RaceRoom-ban is ugyan úgy is alkalmazhatók, érdemes átolvasni: ;)

Kormány Kalauz - beállítások

[ Szerkesztve ]

(#7) neilszab

neilszab
(őstag)

Hétvégi szervezett online futamok:
- Péntek - 21:00: GT2/GT3 2014 - Shanghai
- Szombat - 16:00: Group 5 Classic - Bathurst
- Szombat - 21:00: DTM 1992 - Bathurst
- Vasárnap- 16:00: WTCC 2014 - Macau

Szerver adatok: R3E Free Weekend - 06.26-06.28

[ Szerkesztve ]

(#8) kerekfej

kerekfej
(PH! addikt)

:)) Szuper

(#9) AAAgold

AAAgold
(senior tag)

a cikkben lévő suzukai pályás videónál eltartott egy darabig, amíg leesett, hogy valami nem stimmel a pilotával :D

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#10) gyuribácsi88

gyuribácsi88
(PH! addikt)

Nem is hallottam róla, már próbálom is ki, kösz az infót :R

Hülye kérdésre, hülye válasz.

(#11) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

jaa, hogy ez nekem már fél éve a steam könyvtárban van.... :C
nah, teszem is fel :C :D
csapatom kicsit G25-tel :))

(#12) RECSKA

RECSKA
(PH! kedvence)

A jatek gepigenye medium beallitasokkal hihetetlen kicsi. 5040x1050ben egy gtx650el fix60fps.
Ellenben mindent raaggatva 40et tud a gtx770em.

Ma este jovok en is a group 5 futamra. ;)

(#13) Mikeee89

Mikeee89
(senior tag)

Xbox 360 gamepaddal érdemes kipróbálni? Ahhoz van vmi beállítási segédlet?

(#14) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Ugynezki lehaltak a szervereik, nem lehet competition modban menni :(

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15) RECSKA válasza rocket (#14) üzenetére

RECSKA
(PH! kedvence)

az ingyenes szerókat ilyenkor olyan messze el kell kerülni, ahogy csak lehet.

Rengeteg noob beszabadul... :U :R

(#16) Dilikutya válasza RECSKA (#15) üzenetére

Dilikutya
(PH! félisten)

Az alapjáték alapból ingyenes, legfeljebb a DLC szervereken ugorhat meg látványosan a létszám.
Bírom, amikor a "profik" háborognak a kezdők miatt. Ha le lenne töltve, mennék is most egy kört a boyracer-ek örömére. Ehelyett lehet lenyomom életem első meccsét a "bundleszökevény/ingyenes is volt" Battlefield 3-al.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) RECSKA válasza Dilikutya (#16) üzenetére

RECSKA
(PH! kedvence)

ne értsd félre. Nem azzal van baj, ha valaki nem profi. Attól rohadt messze vok én is...

Hanem azzal, hogy belép, belédszáll féktávon, vagy direkt kilök, mert carmageddonba képzeli magát, majd kilép... PC-vel is ez a baj, AC-ban is sok a gyökér, no meg itt is. :D Én a hétvégén jó messzire elkerül most a játékot :K ;) :R

(#18) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

WTCC Citroen valto hangja iszonyat gagyi a jatekban :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#19) Fippo

Fippo
(kvázi-tag)

Szuper volt! :C

OK! De hol marad az FPS!?

(#20) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

2 napja várok az ímélre -.-
:W

regeltem másikkal. a hotmail nem gyere be nekik

[ Szerkesztve ]

(#21) imibogyo válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére

imibogyo
(PH! kedvence)

(#22) Sub-ZeRo válasza imibogyo (#21) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

:DDD A srác nagyon megy a ferrárival... :Y De mi jobban mentünk... :P

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#23) imibogyo válasza Sub-ZeRo (#22) üzenetére

imibogyo
(PH! kedvence)

Meg különben is végig négykeréken ment, abban meg mi a kihívás?!
Én a fele pályát letudtam kétkeréken... :DDD

(#24) vlevi válasza imibogyo (#23) üzenetére

vlevi
(PH! nagyúr)

Hétvégén (mert ugye ingyen volt :) ), elővettem a játékot. Pont Bathurstot próbáltam én is, GT3 autókkal.
Hát, a végén ideigemben majdnem földhöz vágtam. Nem tudom, mi van a kormányommal, vagy a beállítással, de nagyon olyan érzésem volt, hogy tőlem függetlenül közlekedik az autó a pályán. hogy az egyenesben alig tudok végigmenni, mert himbálódzik az autó jobbrabalra, van, hogy a derékszögű kanyarokba csak egy kicsit kell megpöckölni a kormányt, és már keresztbefordult az autó.
A kormánynak (Logitech G25-m van) szerintem hardveres baja nincsen, mert más játékban normálisan tudom irányítani az autókat, pl. pCars, Asetto, vagy Race07.
Kontroller profilt már kitöröltem, vagy 10szer, és próbálom az alapbeállításokat értelmezni.

(#25) Sub-ZeRo válasza imibogyo (#23) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Igen, mert a motoros véred kijön még autónál is... ;] Only 2 wheels... :D

(#26) imibogyo válasza vlevi (#24) üzenetére

imibogyo
(PH! kedvence)

Nekem csak gagyi kormányom van ami 180 fokot fordul (Saitek R440 FF), de nagy bajom nem volt vele. Iszonyat élvezeteseket toltunk anno például Bathurst-ön Sub-Zero-val. Akkor volt csak ilyen himbálódzás, ha a középállás "dead" paraméterét nagyon kicsire hagytam. Hagyj középen nagyobb holtteret és akkor jobb lesz sokkal. De már nagyon régen volt, lehet állítottam még valamit az érzékenységnél.

Mondjuk én most tervezem átépíteni a kormányt 900 fokosra. Nem ilyen lesz, ezt csak ötletadónak raktam be. A tervek már nagyjából készen vannak, csak bele kellene fognom. Ha lesz valami eredménye a jövőben beszámolok róla. De egyelőre 0 időm van bármire is. :B

(#25) Sub-ZeRo: áhh, motoros vér..... Motorom meg a határban sincs.... :(

[ Szerkesztve ]

(#27) vlevi válasza imibogyo (#26) üzenetére

vlevi
(PH! nagyúr)

Nem az a baja, hogy középen orssz a holtjáték, hanem, hogy olyan, mintha túl direkt lenne a komrányzás.
Pedig amit lehet megnéztem. A kormány 900°-ra van állítva, amit a játékban, autóho igazít. pl. WTCC autóban 540°kormány, és 23°steerling lock. Speed sensitive steering, amennyire lehet kikapcsolva. Kormányzás lineárisra van állítva (50%). De mégis. Mondom, máshol nem vettem észre ilyet.

Ha már két kerék. Tessék, végig lehet menni Goodwoodban 2 keréken is.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28) Sub-ZeRo válasza imibogyo (#26) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Ami késik, az eljön... Szokták mondani.

(#29) Pörp

Pörp
(senior tag)

Hi!

A Raceroom egy E8400 + 5770, 4Gb DDR2 konfigon mennyire futna jól? Low-on 60FPS lehetséges stabilan?

(#30) neilszab

neilszab
(őstag)

B.U.É.K. Videó! :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.