Hirdetés

2018. augusztus 20., hétfő

Gyorskeresés

(#1) donki

donki
(fanatikus tag)

Mondjuk ezek a pontszámok elsősorban azzal arányosak, hogy kiadó hány hirdetést helyezett el az adott felületen.

(#2) HoyHoy2 válasza donki (#1) üzenetére

HoyHoy2
(tag)

:DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#3) kraven54 válasza donki (#1) üzenetére

kraven54
(tag)

Most mé mondod teljesen objektívek ezek az értékelések :DDD

Go Pats!

(#4) hombre[EU] válasza donki (#1) üzenetére

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Nem akarok okoskodni szóval csak a tényeket közlöm. A legtöbb példányban eladott Capcom játék ever. Pár hónap alatt elkelt 8 mil. A trófeák alapján (PS) a játékosok 60-70%-a elérte a HighRank-et ami cca. 40 órát vesz igénybe. Biztosan a "kenōpénz" miatt kapott kiemelkedō értékeléseket? A játékosok pedig a marketing miatt térnek vissza újra és újra a MHW-be? Én nem tudom milyen,nem játszom,mert nem az én stílusom,de a saját kategóriájában úgy látszik kimagaslóan jó

you must be the change you wish to see in the world

(#5) oriic válasza donki (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Szerencsére ez még mindig nem így működik. :R

Live-Die-Respawn / No WAREZ!

(#6) hogabesz

hogabesz
(újonc)

Akik értékelik ezeket a játékokat, mennyivel kapják meg a hivatalos megjelenés előtt? Naivan kérdezem, előfordulhat, hogy adott esetben 0,5-1 óra játék után értékelnek?

(#7) hombre[EU] válasza hogabesz (#6) üzenetére

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Nekem olyan rémlik,hogy a Bethesda pár éve csak 1 nappal a megjelenés elōtt adta oda review-ra és problémáztak miatta szóval a többiek gondolom több nappal (1 héttel?) a megjelenés elōtt,hogy legyen idō végigvinni+megírni.

[ Szerkesztve ]

(#8) Scholes9 válasza hogabesz (#6) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Ezt azért nem hinném.

(#9) oriic válasza hombre[EU] (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

MHW PC-s verziója több mint 1 hete már a tesztelőknél volt.

Live-Die-Respawn / No WAREZ!

(#10) hombre[EU] válasza oriic (#9) üzenetére

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Gondoltam,hogy min. 5-10 nappal korábban megkapják. Engem inkább az érdekelne,hogy (ha van) a first day patch-et is megkapják vagy szólnak,hogy nem kell figyelembe venni ezt és ezt (pl. Bugok,glitchet,instabilitás,frame drop) és kimarad a kritikából?

(#11) ForRedGlory

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

Komoly kerdes lesz... Ez most amugy tenyleg jo jatek? A pontok nem erdekelnek, inkabb az, ez is tipikus “tobbet vagyok a levegoben, amikor harcolok” vagy van benne valami ertelmes gravitacio is?

*** powered by OnePlus 6

(#12) wjbhbdux válasza ForRedGlory (#11) üzenetére

wjbhbdux
(PH! addikt)

(#13) ForRedGlory válasza wjbhbdux (#12) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

Ilyenkor marha okosnak gondolod magad, mi?

Engem pont nem a videok erdekelnek, hanem tapasztalatok. Kepzeld, nezegeztem videokat, de abbol nem lehet eldonteni, hogy a teljes jatek leginkabb milyen harcot kovetel meg...

*** powered by OnePlus 6

(#14) wjbhbdux válasza ForRedGlory (#13) üzenetére

wjbhbdux
(PH! addikt)

Minden fegyver tipussal teljesen mas a jatekmenet. [link]

(#15) aya

aya
(PH! addikt)

4000+ óra monster hunter játékokkal a hátam mögött jelzem ez egy szar játék lett :)
Neeeem viccelek, most ezt nyomom xbox-on még ott is tele a szerver, kint van a final fantasy event, sajnos a japán switches már pang :(

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio

(#16) Döglött Róka válasza ForRedGlory (#13) üzenetére

Döglött Róka
(PH! addikt)

Hát ha a videóból nem tudod eldönteni, akkor mindegy ki mit mond:) Szvsz is teljesen értelmetlen a kérdés. Én soha nem játszottam Monster Hunter-rel de ebbe 140 órát raktam 2 hónap alatt úgy, hogy ebből 15 napot nem voltam box közelben és nekem nincs nyári szünet, inkább nem aludtam:D

Ha lennék 16-20 éves, nő nélkül valszeg az 5szöröse belement volna annyira sokrétű a játékmenet. Vegyed meg de néha aludj.

Nem követel harcot, gombokat kell nyomkodni, attól egy figura a képernyőn annak megfelelően hadonászik egy elrontott tűzokádó trex-el vagy patkányfejű pillangógyíkkal szemben, hogy milyen agyament fegyver van a kezében (pajzs ami néha balta, lándzsa ami ágyú, nagyon vicces). Nagyszerű játék a nagyon furcsa japán kultúra minden betegségével megáldva.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#17) Mister_X válasza ForRedGlory (#13) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Minden fegyver más stílust vonz magával.

Sword & Shield: agilis, keresed a gyenge pontjait a szörnynek körbeugrálva, kombóval rá tudsz ugrlni a szörnyre
Lance: leglomhább fegyver, cserébe a legtöbb szörny lepattan róla, megfelelő build esetén megállíthatatlan, egy támadásával (nekifutás + ugrás) tud csak elszakadni a földtől
Bow: kizárólag a földön harcol, távolról és gyorsan helyt tud változtatni, kikerülve a szörnyek speciális támadásait
Hammer: ahhoz képest, hogy a fegyver majdnem nagyobb, mint a karakter, elég agilis vele (pörög, ugrik)
Instect Glaive: na ez az, ami többet van a levegőben, mint a földön, megfelelő builddel meg pláne, de ez adja a kaszt erősségét, hogy képes bármikor rámászni a szörnyekre és a hátán levő gyengepontokat támadni.

Többi fegyvert ezek után el lehet képzelni, azokkal annyi tapasztalatom nincs.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#18) hombre[EU] válasza Döglött Róka (#16) üzenetére

hombre[EU]
(fanatikus tag)

:C ezzel sikerült minden épeszū egészséges felnōtt embert eltántorítanod a játéktól. Pont ezért nem veszek már olyat,aminek 50 órán belül nincs vége. Hozzátehetted volna,hogy ha mégse alszik akkor legalább sok folyadékot igyon ;)

[ Szerkesztve ]

(#19) aya

aya
(PH! addikt)

És a macskák.....

(#20) HoyHoy2 válasza hombre[EU] (#18) üzenetére

HoyHoy2
(tag)

pedig eddig én is szemezgettem azért vele, de most elment a kedvem :DDD :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#21) sp8787 válasza hombre[EU] (#18) üzenetére

sp8787
(senior tag)

A Platina 415 h volt. :D Mondjuk ezt sztem mostmar 150-200-bol ,eg lehet oldani.

Egyebkent nagyon jo a jatek.

(#22) saelin válasza aya (#15) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Eléggé megosztó lett a játék. A régi fanok egy részének nem tetszik, a másik felének meg igen. Az új játékosoknak megint csak tetszik, de azok között is van olyan, aki ugyan úgy rá se tud nézni mint a korábbi részekre.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#23) Döglött Róka válasza saelin (#22) üzenetére

Döglött Róka
(PH! addikt)

Ez nem megosztó hanem ízlésbeli kérdés, csak ugye szeretünk kemény szavakkal dobálózni.

Egyébként aki elretten a játékidőtől, miért is? Egy vadászat fél óra max 40 óra a sztori, a többi az extra tartalom. Mikor kapott a nép utoljára ennyit a pénzéért? Máskor meg azért megy a sírás hogy csak 10 óra a kampány egy multi shooterben.

Nektek semmi nem jó😀

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#24) szallasi007 válasza Döglött Róka (#23) üzenetére

szallasi007
(őstag)

ÉS azt is kihagytad hogy a történet is jópofa de egyébként ez réteg játék plusz bele kell rakni 4-5 órát hogy meghozza az ember kedvet.
Én kifejezetten utáltam a demo-t konzolon, de a teljes verziót megvettem és amíg az utolsó dögöt egymagam le nem csaptam egyszerűen nem bírtam abbahagyni.
Itt van értelme a farmolásnak, változatos játékmenetet tudsz kreálni saját magad számára a különböző fegyverekkel meg az armorokkal és a skill pontokkal.

Mondjuk utoljára nem tudom mikor nyomtam vele mivel eladtam, de mivel a héten le van árazva a store-ba lehet visszaveszem.

ui.: egyetlen hátránya hogy nem eszetlen shúter, hanem gondolkodni kell meg ne adja az ég utána kell kicsit olvasni hogy mit hogy érdemes benne csinálni ;)

(#25) aya válasza saelin (#22) üzenetére

aya
(PH! addikt)

Kakukk tojás vagyok, nekem még a kínai is tetszett, a world előtt az volt a legszebb.
Nekem a frontier vonal nem jön be.

(#26) Döglött Róka válasza szallasi007 (#24) üzenetére

Döglött Róka
(PH! addikt)

A történet nulla valljuk be. A quake sorozatnak is több volt:D Nem azért játszom mert jópofa a sztori, rég láttam ennyire értelmetlen maszlagot...

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.