Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz donki #37 üzenetére

    - online játéknak adják el, de működő online részt nyomokban sem tartalmaz.

    Működik, csak az esetek cca 5%ban szakad. Xbox-ról tudok nyilatkozni. Az hogy valaki még mindig PC-n erőltet konzoljátékokat, az nem az én bajom.

    - az inventory rendezése jelentős részét képezi a játéknak, de hátizsákból dobozba, vagy visszarakni egy tárgyat három kattintás, méghozzá három apró ikont kell megcélozni. A hátizsák kiürítése a ládába pár küldetésenként vagy 80 kattintás. Magyarul szar, de nagyon-nagyon.

    Tele van gyorsgombokkal és template-ekkel az inventory. Későn jöttem rá én is, de ott van:)

    . Ha elkezdek egy kombót, tehát úgy gondolom, hogy pl. kettőt rúgni fogok, aztán pörgök egyet, majd ütök stb, akkor történjen bármi, azt nem tudom abbahagyni. Mekkora baromság már ez?

    Ha egy böhöm nagy fegyverrel üt a karakter és még nem ért végig az animáció akkor benyaltad, ilyen a dizájn. A kombó-t stringekben adod be, akárcsak egy verekedős játékban. Ha nem gondolkozol előre, hogy végig tudod-e csinálni és benyalod, akkor benyalod. Figyelni kell és ismerni a kombókat. Nem a víz a hibás:)

    Várom a további 20 dolgot;)

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák