Új hozzászólás Aktív témák

  • 3ye

    tag

    válasz jozefgucci1 #3 üzenetére

    Az SP és az MP két külön motorral készült, két cég által. Az SP Unreal Engine az MP pedig Frostbite. Az SP-t nem is próbáltam, meg nem is érdekel, az MP viszont szerintem igenis, hogy szép és jól megcsinált. Nyílván vannak benne bug-ok, lásd spawn probléma, de az ilyenek, hogy KILLCAM....ezektől falra mászok....COD-ban is csak normált játszol ezek szerint, mert Hardcore-on ott sincs KILLCAM, vagy akkor az is szar?

    Szerintem igenis egy nagyon élvezhető játék, sokkal realisztikusabb, mint a COD, a hangok pedig eszméletlen jók, ahogy a cikk is írta.
    Az, hogy mennyit adnak el belőle, más tészta, nyílván a COD-ból több fog fogyni, mert az az ÚRISTEN játék, pedig szerintem semmi extra és nézve a BLACK OPS-ot, hát nem sokat újítottak, ja lehet a grafikán toltak egy kicsit, meg beleraktak vezethető kisautót meg mindenféle elmebeteg MOD-ot, mint pl. a ölj és kapsz jobb fegyvert.....halál unalom.

    Ami pedig a javításokat illeti, 4 nap és jön egy nagyobb patch, ahol már a sniper is vissza lesz fogva és még a SPAWN-ra is lesz valami javítás.

    Egy szó, mint száz, nekem nagyon tetszik, végre nem egy elmebeteg rohanós, rambós játék. Emlékeztet az Americas Army-ra, ami szintén egy remek játék volt, NEKEM.

Új hozzászólás Aktív témák