Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3ye

    tag

    válasz jozefgucci1 #3 üzenetére

    Az SP és az MP két külön motorral készült, két cég által. Az SP Unreal Engine az MP pedig Frostbite. Az SP-t nem is próbáltam, meg nem is érdekel, az MP viszont szerintem igenis, hogy szép és jól megcsinált. Nyílván vannak benne bug-ok, lásd spawn probléma, de az ilyenek, hogy KILLCAM....ezektől falra mászok....COD-ban is csak normált játszol ezek szerint, mert Hardcore-on ott sincs KILLCAM, vagy akkor az is szar?

    Szerintem igenis egy nagyon élvezhető játék, sokkal realisztikusabb, mint a COD, a hangok pedig eszméletlen jók, ahogy a cikk is írta.
    Az, hogy mennyit adnak el belőle, más tészta, nyílván a COD-ból több fog fogyni, mert az az ÚRISTEN játék, pedig szerintem semmi extra és nézve a BLACK OPS-ot, hát nem sokat újítottak, ja lehet a grafikán toltak egy kicsit, meg beleraktak vezethető kisautót meg mindenféle elmebeteg MOD-ot, mint pl. a ölj és kapsz jobb fegyvert.....halál unalom.

    Ami pedig a javításokat illeti, 4 nap és jön egy nagyobb patch, ahol már a sniper is vissza lesz fogva és még a SPAWN-ra is lesz valami javítás.

    Egy szó, mint száz, nekem nagyon tetszik, végre nem egy elmebeteg rohanós, rambós játék. Emlékeztet az Americas Army-ra, ami szintén egy remek játék volt, NEKEM.

  • 3ye

    tag

    válasz BalaNce87 #51 üzenetére

    Hát nem tudom, de enynire jól összerakott hangeffekteket már régen hallottam játékokban, mondjuk lehet, hogy az 5.1-es headset miatt, de szerintem csúcs.

    Hangulatról beszéltem, nyílván a fegyver szórás nem ugyanaz, de hangulatában számomra hasonlóan jó és amúgy az új patch-ben lesz RECOIL javítás is.
    Realitás: Számomra az már realitás, hogy egy katona nem tud 40km/h-val futni, illetve nem lehet valakit ketté lőni futás közben. Tény, a jelenlegi MOH-ban is lehet célzás nélkül lőni, de hardcore szervereken ez kb. esélytelen és itt jön a képbe a hasonlat.

    Mindegy végülis, ízlések és pofonok, csak számomra ez egy olyan MP, ami visszaidézte a régi szép AA 2.3-2.8-as időket. Nem hiszem, hogy sértő rá, főleg ha azt nézem, hogy MOH 1.0 és AA 2.8 volt az, ami tényleg állat lett, korábbiakkal azért volt rendesen probléma.

    Szerintem érdemes megvenni és várni, hogy a fejlesztők mit tudnak még belőle kihozni. Én mindesestre várom a patch-et, talán lesz benne golyó késleltetés is, ami nagyot dobna a dolgon, de ez csak álom.

Új hozzászólás Aktív témák