Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Trol #13453 üzenetére

    Rendes, magyar piacra szánt, szolgáltatós H815-öm van. Vagy volt. Most az online nyomon követésnél megjelent, hogy "cserére/jóváírásra vár", eddig 3 hétig bámultam az "alkatrészre vár" üzenetet.

    Az ügyfélszolgálatos nem mondott sokat, de ő amúgy sem tudna.

    Majd megírom a panaszlevelemet, ami fontos, hogy nem valódi panaszlevél lesz, hanem építő jellegű kritika, nem akarom én bántani a szervizt, mert itt a döntő többségnek nagyon jó tapasztalatai vannak. Csak azért nyújtom be panaszként, mert arra hivatalból kötelesek 30 napon belül reagálni. Aztán meg ki tudja, ha emiatt javítanak a munkafázison, amin félrement az ügyem, akkor többé ez nem fordulhat elő.

    (#13459) zombinyul: Ha nincs a Google címtáradban a névjegyzék, akkor nem szinkronizáltad vele. Egy félresikerült update nem törli ki az arizonai sivatag közepén lévő szerverfarmon tárolt telefonkönyvedet. Ha több Google fiókot is használsz egyszerre és be volt kapcsolva a szinkron, akkor valamelyiken ott van. Ha nincs, akkor ki volt kapcsolva a szinkronizálás.

    De ha ennyire gáz az Android, akkor szerintem az iPhone 6s is remek választás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák