Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alex89

    senior tag

    Üdv!

    Gondoltam én is megosztom tapasztalatom elektromos fogkefe ügyben, ugyanis nemrég tértem át magam is erre.
    Óvatosan közelítettem meg a dolgot, mondván nem biztos, hogy beválik éppen ezért anyagilag sem fektettem sokat a projektbe. Aki kipróbálná, ismerkedne a dologgal, annak bátran ajánlhatom ezt a fajta alap oral-b fogkefét. Van itthon Oral-b Vitality típusú készülék is, nem tapasztaltam érdemi eltérést működésben a kettő között, a fejek is azonosak ugye. Amiben viszont eltérnek, hogy az elemes verzióba 2db elem/akksi (pl Ikea ladda) tehető aminek köszönhetően lényegesen tovább húzza, nagyjából háromszor addig. Szintén nem tűnt rossznak a müller saját márkás sensident névre hallagató elméletileg svájci fogkeféje, alap kiszerelésben 3500ft körül mozog, beépített akkus , indukciós töltős kb oral-b vitality szint, a fejek is csereszabatosak. Ami viszont komoly csalódás volt (bár egy picit számítottam is rá), az a olcsó kínai, de egyébként itthon is kapható után gyártott pótfejek. Illeszkedik, működik látszólag minden rendben vele, de ha hozzá nyomom enyhén a ujjbegyemhez a sörtéket szinte teljesen megáll a fej mozgása, ezzel szemben a gyári fejet szinte le sem lehet fogni.

    ''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

  • alex89

    senior tag

    válasz DeFranco #123 üzenetére

    Lényegében egy "elemnyi" tömeggel több, szerintem nem vészes a súlya bár érezhetően nehezebb.

    (#125) Ombre85

    Én elégedett vagyok vele az árához mérten. Zuhanyzás közben használom szóval nincs probléma a vízállósággal, felül a fejnél azonos a kialakítás mint a többinek, a gombnál gumi borítás, alul pedig egy kupak van amit két oldalról kell összenyomni és úgy lehet levenni, körben gumi tömítés.

    ''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

Új hozzászólás Aktív témák