Új hozzászólás Aktív témák

  • Summer Boy

    csendes tag

    Néhány tapasztalat az új telóról: szolgáltató egy szó nélkül kicserélte a SIM kártyámat, mire haza értem és beleraktam már aktiválva is volt. Tényleg fölöslegesen paráztam, gyakorlatilag a 4S-em biztonsági mentéséből minden beállítást átmentett a 6-osra, nem hogy az SMS-eket, de még a háttérképeket és a legapróbb részleteket is :) Jó pár órán keresztül nyüstöltem, közben töltőre is kellett akasztani. Folyamatos képernyőhasználat, wi-fi és GSM kapcsolat, letöltögetés és telepítés mellett is fel tudta tölteni. Mire végeztem az ismerkedéssel jelezte hogy rendelkezésre áll a 8.1.3, hagytam frissíteni... és azóta az iránytű nem működik :( Sem kalibrálni nem engedi magát, sem az irányt nem hajlandó mutatni. Meg sem mozdul, viszont a vízszintmérő működik. Más tapasztalt hasonlót? Bug lehet vagy a telóval lett valami? Frissítés előtt működött, határozottan emlékszem. A hívás fogadás bugról nem tudok, tegnap este óta nem hívtak :)
    Amúgy nagyon tetszik, imádom, de ez az iránytű probléma zavar. Nem mintha nagyon használni akarnám, de mivel tudom, idegesít :))

Új hozzászólás Aktív témák