Új hozzászólás Aktív témák

  • moltam88

    tag

    válasz perge666 #34113 üzenetére

    Nekem most egy ilyen van alatta pár napja. Kölcsön kaptam hugomtól, próbaképpen. Teljesen jól illeszkedik alá, kicsit túl róg rajta a vége, de nyilván nem erre tervezték. Amit látok, mióta használom: halkabb a ps, nem kapcsol magasabb hűtő fokozatba, vagy csak jóval később. Legfeljebb 1 fokozattal kapcsol feljebb a fűtése, kb mint télen 24 fokos szobában. Pedig mikor legutóbb használtam a ps-t, akkor nem 24, hanem 34 fok volt a szobában. A gép alja csak meleg néhány óra játék után, míg előtte szó szerint forró volt. A világítása (engem) eléggé zavar, elérakom a távirányítót, hosszú távon zavaró lehet, ha a tv-hez közel helyezkedik el, látómezőben. Nem tudom ténylegesen mennyit használ, meg lehet-e vele növelni vele a gép élettartamát, de rövid távú tapasztalat alapján azért ennyi pénzt talán megér (meg aztán nyilván laptopok alá se gyártanak hűtőket, nem biztos hogy ps-nél teljesen felesleges a dolog).

    Egyébként ahogy feljebb írták, az is megoldás lehet ha szimplán állítva használod (ha olyan helyen tudod tartani, ahol stabilan megáll tartó nálkül). Vagy kicsit megmagasítod (alá raksz valamit, ami megemeli), és nem fél centi választja el az alatta levő felülettől, hanem néhány centi, és könnyebben el tud távozni a meleg levegő alóla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák