Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    Szóval a lényeg.
    Magyaroknak gyűjteni kell, de időben be lett jelentve így bőven össze lehet kaparni akár 200 ezret is minden fájdalom nélkül .

    Ps 3 sokáig kitart még úgyis mindenki rajtam kívül ért hozzá :D legalábbis itt közülünk , így nem lesz gond , az enyém meg új 1 hónapos az még bőven bírja főleg amennyit használom.
    Így nem kell parázni a visszafelé kompatibilitáson sem.

    Ps 4 jönni fog, látni fogni, de nem biztos hogy győz , van 1 olyan gondolatom a Microsoft nagyon hallgat nah most a 360 is jól jött ki mondhatni meg nyertek 1 csatát a végére, szerintem robbanni fognak.
    De simán lehet pénzt gyűjteni mindenre van még majd 1 évünk .
    így nem lesz para bármi lesz is , mindenkinek meg lesz a kedvére való.

    A Ps 4 től egyébként én is félek de majd alakul
    az a deep down érdekes dolog , de ha össze viszonyítom a többi videóval az nagyon komoly, csak sajnos én mai gondolkodással nem tudom elképzelni hogy mindezt valós időbe tudják nekünk nyújtani alig párhónap múlva. Azok a lángok, meg ahogy olvad a pajzs. Az tuti át megy videóba ott .( pedig karajul néz ki.

    De az is lehet így robbannak be szedik meg magukat ,aztán fan bácsinak lesz igaza :D még is csak

    mert végül is nekik a profit a lényeg, főleg ezekben az ínséges időkben amibe most vannak.

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák